Jej wszechstronność i talent pozwoliły jej zyskać ogromną popularność zarówno jako aktorka, piosenkarka, jak i osobowość show-biznesu.

W wieku zaledwie 24 lat osiągnęła spektakularne sukcesy, zarabiając kilka milionów złotych tylko w ciągu roku 2023.

Julia Wieniawa rozpoczęła swoją karierę artystyczną jako aktorka w popularnym serialu "Rodzinka.pl".

Grając postać Pauliny, zdobyła uznanie widzów i otworzyła sobie drzwi do kariery w show-biznesie. Po zakończeniu pracy nad serialem, nie tylko kontynuowała swoją karierę aktorską, ale także podjęła się nowych wyzwań artystycznych.

Jej udział w serialu "Chłopi" przyniósł jej aż 100 tysięcy złotych, a występ w dwóch sezonach "Teściowe" wraz z innymi znakomitymi aktorami z Polsatu, takimi jak Cezary Pazura i Joanna Kurowska, oraz liczne role w teatrze przyniosły jej kolejny milion złotych. Jednak to nie wszystko.

Popularne wiadomości teraz

Kiedy koledzy z klasy zaczęli śmiać się z jej syna, w jednej sekundzie postawiła ich wszystkich na swoim miejscu

Światełko ślubnej nadziei. Kasia Cichopek i Kurzajewski ogłaszają radosną nowinę

Nieznane fakty. Jak Gabriel Seweryn wprowadził zamieszanie do relacji z matką przed odejsciem

Adam przywiózł ze wsi swoją starą matkę. Teraz miała zamieszkać z nimi. Oburzenie jego żony nie znało granic

Julia Wieniawa znalazła również sukces jako influencerka i prowadząca wydarzenia kulturalne. Jej udział w Top of the Top Sopot Festival 2023 oraz liczne kontrakty reklamowe przyczyniły się do jej imponujących zarobków.

Za promocję biżuterii Apart oraz bielizny Intimissimi zarobiła milion złotych. Dodatkowe 400 tysięcy złotych zdobyła dzięki reklamie cateringu dietetycznego Body Chief, a za kampanię telefonu komórkowego marki Samsung zgarnęła pół miliona złotych. To pokazuje, że Julia Wieniawa to nie tylko utalentowana artystka, ale także skuteczna marka reklamowa.

Jej obecność na Instagramie również przynosi jej spore zyski. Każdy post reklamowy na jej profilu może przynieść od 10 do 40 tysięcy złotych. To dowodzi, że Julia Wieniawa nie tylko cieszy się ogromną popularnością wśród fanów, ale także jest cenioną influencerką.

Mimo że pojawiły się doniesienia o jej udziale jako jurorki w programie "Mam talent" za 500 tysięcy złotych, aktorka zdementowała te informacje, podkreślając, że nie podoba jej się ingerencja w prywatne sprawy finansowe. Mimo to jej zarobki w tym roku oszacowano na co najmniej 4 miliony złotych.

Ostatnio Julia Wieniawa podzieliła się radosną nowiną o swoim udziale w nowym filmie, kontynuując tym samym swoją imponującą karierę aktorską.

Julia Wieniawa to doskonały przykład młodej artystki, która zdobywa serca widzów i fanów nie tylko talentem, ale także pracowitością i różnorodnością swojej działalności artystycznej. Jej sukcesy w roku 2023 pokazują, że ciężka praca i zaangażowanie w różne dziedziny przynoszą zasłużone owoce.

Pisaliśmy również o: Dlaczego niektóre działania na cmentarzu są nielegalne? Warto wiedzieć

Może zainteresuje Cię to: Anna Lewandowska wyznaje wielki sekret, którym zaskoczyła wszystkich. Teraz w końcu wszystko stało się jasne

Przypominamy o: Fala krytyki pod postem Pauliny Smaszcz. Co teraz wysunęła kobieta petarda