Wiadomo, że muzyk jest dobrze opłacaną osobą wśród polskiego beau monde i może pochwalić się sporym majątkiem. Jednak mimo to Zenek nie spieszy się z organizowaniem koncertów charytatywnych.

Wokalista disco-polo jest uosobieniem prawdziwego bogactwa wśród osób bliskich TVP. Nie należy jednak zapominać, że ten rodzaj muzyki ma również wielu hejterów.

Występy Zenka Martyniuka przyciągają tłumy, przez co nie może narzekać na zarobki. Oprócz aktywnego koncertowania Martyniuk wspiera również akcje charytatywne i przekazuje na aukcje instrumenty ze swoim autografem, aby środki z ich sprzedaży mogły wesprzeć szlachetny cel. Niechętnie jednak występuje charytatywnie, o czym niedawno opowiedział w "Rewii".

Wokalista disco-polo jest uosobieniem prawdziwego bogactwa wśród osób bliskich TVP. Nie należy jednak zapominać, że ten rodzaj muzyki ma również wielu hejterów.

Jestem wrażliwy na krzywdę ludzką, zwłaszcza tę dotykającą dzieci. Jest wiele zapytań o koncerty charytatywne. Nie zawsze można je zagrać ze względu na koszty.

Popularne wiadomości teraz

"Poszłam na randkę z bardzo miłym mężczyzną, byłam nim zafascynowana przez cały wieczór, dopóki czegoś nie zrobił"

"Moja synowa domaga się kredytu hipotecznego, mimo że mieszkamy we własnym mieszkaniu. Mówi, że myśli o mężu, ale ja jej nie wierzę"

"Kiedy mój były mąż poprosił mnie, żebym do niego wróciła, myślałam, że za mną tęskni: wszystko okazało się prostsze, potrzebował sprzątaczki"

"Nowa żona mojego byłego męża oskarża mnie o to, że on nie płaci alimentów: jest po prostu bezwstydny"

Pisaliśmy również o: Skomplikowana prawda o ojcu Adama Małysza. Co tak wstrząsnęło jego relacją z ojcem

Może zainteresuje Cię to: Ujawniona data ślubu Roksany Węgiel i Kevina Mgleja. Szczegóły ich planów

Przypominamy o: Kazik Staszewski trafił do szpitala. Kult musiał odwołać koncerty. "Bardzo nam przykro"