Choć konsekwentnie unika nadmiernego rozgłosu i pozostaje z dala od kamer, to co jakiś czas pojawiają się nowe informacje na jej temat. Ostatnie doniesienia są jednak wyjątkowo przygnębiające, co skupia uwagę mediów i opinii publicznej.

Gdy Andrzej Duda wygrał swoje pierwsze wybory prezydenckie, uwaga nie skupiała się tylko na nim, ale także na jego córce, Kingi. Na początku jej obecność w mediach była znacząca, ale z czasem stała się bardziej dyskretna, a informacje na jej temat stawały się coraz rzadsze. Pytanie, które nurtuje wiele osób, brzmi: co obecnie dzieje się w życiu Kingi Dudy?

W sierpniu tego roku Kinga Duda pojawiła się na defiladzie wojskowej, co stanowiło jej pierwszy publiczny występ od dłuższego czasu. W przeszłości jej osoba była tematem licznych doniesień prasowych, zwłaszcza gdy zaczęła budować swoją karierę zawodową. Niemniej jednak największe zainteresowanie zawsze wzbudzało jej życie prywatne.

Od samego początku Kinga nie była zwolenniczką eksponowania swojego życia w mediach społecznościowych ani udzielania wywiadów. Jej starania o zachowanie prywatności były na tyle skuteczne, że w pewnym momencie przestały pojawiać się jakiekolwiek nowe informacje na jej temat. Ostatnio jednak portal Pudelek podzielił się kilkoma nowinkami dotyczącymi Kingi Dudy.

Według dostępnych informacji, w 2020 roku Kinga rozpoczęła prestiżowy staż prawniczy w Londynie. Po zakończeniu stażu dołączyła do grupy adwokatów Maruta Wachta, gdzie zajmuje się m.in. kontraktami w dziedzinie technologii informatycznych oraz rozstrzyganiem sporów sądowych i arbitrażowych. Jej kariera zawodowa wydaje się rozwijać bardzo obiecująco.

Popularne wiadomości teraz

Synu, zabierz mnie do domu, zabierz mnie do domu, synu. Ukryję się gdzieś w kącie i zostanę kilka dni we własnym domu

Przeszłam na emeryturę, spakowałam rzeczy męża i wysłałam go do domu mojej matki na wsi. Całe życie marzyłam o rozwodzie

Oto jak nauczycielowi udało się powstrzymać wyśmiewanie dziecka. Prawdziwy nauczyciel

Kiedy mężczyzna dowiedział się, kogo poślubi jego córka, prawie stracił panowanie nad sobą, a powodem była stara wrogość

Niestety, sytuacja w jej życiu osobistym układa się zgoła inaczej. Wcześniej Kinga była szczęśliwie zakochana, a nawet pojawiały się nieoficjalne doniesienia o planowanym ślubie. Teraz jednak te informacje wydają się być przeszłością. Według doniesień Pudelka, Kinga i jej partner postanowili rozstać się w 2020 roku.

Informatorzy podkreślają, że Kinga często wyjeżdżała - bywała w Stanach Zjednoczonych, Londynie, a ostatnio przeniosła się do Warszawy. Jej i jej partnerowi zaczęły się rozmijać plany, co w końcu doprowadziło do decyzji o zakończeniu związku. Obecnie Kinga nie jest związana z nikim i skupia się na rozwijaniu swojej kariery zawodowej.

Kinga ciągle wyjeżdżała - była w Stanach, Londynie, niedawno przeprowadziła się do Warszawy. Zaczęły im się rozmijać plany i uznali, że to nie ma sensu. Z tego co wiem, ona z nikim się teraz nie spotyka i skupia się na karierze

Mimo że jej rodzina jest popularna, Kinga konsekwentnie unika mediów i nie udziela się publicznie, niezależnie czy chodzi o jej życie zawodowe, czy prywatne. Jej umiejętność utrzymania prywatności jest godna podziwu, a wiele aspektów jej życia pozostaje tajemnicą. Warto dodać, że mimo że jej ojciec pełni funkcję prezydenta Polski, Kinga Duda nie wypowiada się publicznie na tematy polityczne. Kinga pozostaje zagadkową postacią, której życie nadal skrywa wiele tajemnic.

Pisaliśmy również o: Moja córka powiedziała mi, że we śnie widziała dziwną staruszkę spacerującą po cmentarzu. Natychmiast zdałam sobie sprawę, że muszę działać

Może zainteresuje Cię to: "Taka młoda, a już wdowa. Szeptali na pogrzebie. Będzie jej ciężko samej z małym dzieckiem

Przypominamy o: Trzy atrakcyjne fryzury dla kobiet po pięćdziesiątce, które przyciągną wzrok