Z powodu koronawirusu w Polsce oficjalnie ogłoszono kwarantannę. W tym momencie każdy siedzi u siebie w domu i różnie spędza czas. Większość polskich gwiazd dzieli się swoimi sposobami na to, czym można się zajmować w domu w tej sytuacji. Ktoś zajmuje się nauką, ktoś sprząta swój dom, a ktoś uprawia sport.

Piękny gest Cristiano Ronaldo? Wykorzysta swoją fortunę do walki z koronawirusem

Tak samo i robi polska piosenkarka Doda, która na swoim Instagram podzieliła się dobrymi ćwiczeniami z papierem toaletowym. W obecnym czasie treningowe sali są zamknięte. Jednak Doda nie przestaje zajmować się sportem.

Swój domowy trening, gwiazda nagrała na swoim profilu w Instagram na żywo. Operatorem był jej mąż Emil. 

Witajcie kochani! Dzisiaj, ponieważ siedzimy w domu, i wiadomo, że czasami człowiekowi siada na głowę, postanowiłam zaprezentować zestaw ćwiczeń, który możemy wykonać w domu z pomocą tego, co mamy teraz w Polsce w każdym w domu najwięcej - powiedziała Doda na początek swojego filmiku na InstaStories. 

Doda Instastories

Doda Instagram

Doda Instastories

Polski koncern produkuje lek wspomagający leczenie COVID-19. Mamy powód do dumy

Dla większości osób taki świętny pomysł Dody bardzo się spodobał. A wam jak?

Tak samo czytaj o tym, jak Antek Królikowski wspiera rodzeństwo w czasach pandemii. Od czasu, kiedy odszedł Paweł Królikowski, to Antek - jego najstarszy syn, podjął się opieki nad rodziną. To on jest teraz największym wsparciem dla swojej mamy i rodzeństwa. Antek ma już 31 lat i choć uznawany jest za lekkoducha, który lubi imprezować i często zmieniać dziewczyny, teraz postanowić stawić czoło nowej sytuacji. Szczegółowo czytaj o tym w naszym artykule.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com