Małgorzata Socha, jak i większość polskich celebrytów, mówi o tym, aby pod czas kwarantynny pozostać w domu. Właśnie w swoim własnym domu możemy się zabiezpieczyć od koronawirusu. Pod czas epidemii możemy robić różne rzeczy: czytać książki, sprzątać, tańczyć, gotować, uczyć się na co wcześniej nie mialiśmy za dużo czasu.

Katarzyna Bosacka radzi co kupić na czas kwarantanny. Możesz się zdziwić

Popularne wiadomości teraz

„Mama prosi mnie, żebym dochowała tajemnicy i nie niszczyła szczęścia mojej siostry: „Wiesz, przez co przeszła. Zrobiłabym to samo dla mojego dziecka”

„Zmęczona sprzątaniem, zaproponowałam, żebyśmy pojechali do niego. Po kilku minutach szliśmy do jego mieszkania. Spodziewałam się zastać tam bałagan”

"Mamy z przyjaciółką po 60 lat. Postanowiłyśmy zamieszkać razem i wynająć mieszkanie"

„Straciłem rodzinę przez przeklęty test DNA. Co musiałem myśleć, kiedy mój syn w ogóle nie podobny do mnie”

Jednak sama Małgorzata zaryzykowała wyjść na spacer w ten straszny dla nas czas. Oczywiście wybrała las, gdzie nie było nikogo. Zdjęcie ze swoim małym synkiem, Stasiem aktorka udostępniła w sieciach społecznościowych, podpisując:

Moje samotne spacery… Wszędzie dzisiaj tak pusto. Dobrze, że mam swojego wiernego towarzysza Stasia #leśnespacery #czasnaspacer #samiwlesie #niedziela #sundaywalk #forestwalk #forestlovers #motherhood #mommysboy #mylove

Koronawirus i Warszawa. "Miasto ciszy" takie pokazywane tylko w horrorach

Natomiast pojawiło się sporo komentarzy od ludzi, które byli niezadowolone tym, że gwiazda pod czas epidemii wyszła na ulicę:

W takich chwilach doceniamy kawałek własnego podwórka.

Zostać w domu to znaczy dokładnie zostać w domu, tu nie ma wątpliwości.

Akcja zostanę domu to najważniejsza akcja, która ma na celu solidarność ludzką!!! Wszyscy mamy dzieci i las gdzieś niedaleko, ale czy o to chodziło. Smutne…

Też spaceruje z młodym w wózku żeby trochę pospał. Oczywiście z dala od ludzi.

Skomentowała do zdjęcie tak samo i kobieta ze Włoch, od czego pojawiają się łzy na oczach:

Ja już z dziećmi nawet na spacer nie mogę wyjść pozdrawiam z Włoch.

A co ty powiesz na ten temat?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com