Marzena Rogalska całe swoje życie związała z radiem i telewizja. Swoją medialna karierę rozpoczęła w 1995 roku.  Jest jedna z najbardziej rozpoznawalnych prezenterek i dziennikarek w Polsce. Choć niebawem skończy 50 lat nie można odmówić jej entuzjazmu i radości z życia.

Przemek Kossakowski totalnie zmienił swój wygląd. Wojciechowska go nie poznaje

Często słyszę, że mam dar zjednywania ludzi i chyba coś w tym jest. Uważam, że to właśnie ludzie są największym moim bogactwem. Celebruję spotkania z przyjaciółmi, dobrą kawę wypitą w pięknej porcelanie, muzykę. Doceniam piękno pozornie małych rzeczy, które mnie otaczają

Tomasz Kammel z pewnością wielu z nas kojarzy sie z programem "Randka w ciemno". To tam stawiał pierwsze kroki w mediach. Z polska telewizja związany jest od 1997 roku. Dziś jest jednym z najbardziej rozchwytywanych prezenterów. Udziela sie w wielu projektach, a jego kariera ciągle nabiera tempa.

Popularne wiadomości teraz

Nowe fakty dotyczące relacji Cichopek i Hakiela będą dla wszystkich prawdziwym objawieniem

Trudne przeżycia Anny Dereszowskiej z teściami. Historia, która ciężko uwierzyć

Emocjonalne pożegnanie. Justyna Kowalczyk z łzami w oczach żegna Kacpra Tekiegłego na cmentarzu

Tomasz Lis zaczął mówić o odejściu. Dziennikarz miał już wszystko przygotowane na X dzień. "Na razie mam wybraną ulubioną miejscówkę"

Marzena i Tomasz od wielu lat tworzą najbardziej charyzmatyczny duet w programie śniadaniowym Pytanie na śniadanie. Telewidzowie uwielbiają ich za dowcip i dystans do siebie. Oni nie ukrywają, ze prywatnie bardzo sie lubią i dzielą sie swoimi radościami i kłopotami. Niewątpliwie jest miedzy nimi ta pożądana na ekranie "chemia". Doczekali sie nawet swojego scenicznego pseudonimu Rogammel. Oboje zgodnie przyznają, ze na wizji działają jak wspólny organizm.

To przyjemność ich oglądać, prawda?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com