Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski razem już całe dwa lata. Każdy w swoim życiu miał trudne czasy i właśnie w te momenty odnaleźli jeden jednego.

View this post on Instagram

❤️

A post shared by Martyna Wojciechowska (@martyna.world) on

Aktualnie Polska ma kwarantannę. Sporo ludzi, jak i sporo polskich gwiazd siedzą w te czasy w domu. Większość w swoich sieciach społecznościowych pokazuje, jak z korzyścią spędzić tą nudną kwarantannę. Do tego grona dodał się i  Przemek Kossakowski, który na swoim Instagram udostępnił zdjęcie na temat koronawirusu. 

Popularne wiadomości teraz

Po 40 latach koledzy z klasy znów się spotkali, a ich uczucia odżyły. Tylko Natalia nie wiedziała, jak przekazać tę wiadomość swoim dzieciom

Moja siostrzenica szantażuje mnie i oskarża mojego syna przed moją teściową. Reakcja teściowej na to wszystko mnie zdumiała

Małgorzata Tomaszewska opowiedziała o trudnej sytuacji życiowej. Fani martwią się o ciężarną gwiazdę

Wszystkie kobiety w ciąży były odwiedzane codziennie, przynoszono im pyszne jedzenie i słodycze, z wyjątkiem Anny

Koronawirus w Chinach. Jak obecnie wygląda sytuacja?

Myślę, że wszyscy jesteśmy powoli zmęczeni tym całym informacyjnym chaosem dotyczącym koronawirusa. Telewizja TTV postanowiła wyjść naprzeciw tym rozterkom i tak, dziś o godzinie 18.05, zostanie wyemitowany pierwszy odcinek programu ,,DeFacto Bosacka. Raport”. W programie tym Kasia Bosacka dokona niezbędnej informacyjnej syntezy, w wyniku której powinniśmy uzyskać klarowny ogląd sytuacji w której utknęliśmy. Program będzie emitowany każdego dnia powszedniego, czyli codziennie, za wyjątkiem sobót i niedziel - napisał Kossakowski. 

View this post on Instagram

Myślę, że wszyscy jesteśmy powoli zmęczeni tym całym informacyjnym chaosem dotyczącym koronawirusa. Każdy z nas powoli staje się w tej dziedzinie ekspertem z tym, że nie do końca wiadomo czy to czego jesteśmy w swojej eksperckości pewni, jest też przy okazji prawdą. A było by miło w tym temacie nie popełniać błędów, prawda? Telewizja TTV postanowiła wyjść naprzeciw tym rozterkom i tak, dziś o godzinie 18.05, zostanie wyemitowany pierwszy odcinek programu ,,DeFacto Bosacka. Raport”. W programie tym Kasia Bosacka dokona niezbędnej informacyjnej syntezy, w wyniku której powinniśmy uzyskać klarowny ogląd sytuacji w której utknęliśmy. Będzie więc dawka wiedzy czym tak naprawdę jest koronawirus. Czego unikać a które zagrożenia są nie warte uwagi. Zaproszeni eksperci powiedzą nam co warto kupować na zapas i dlaczego nie jest to papier toaletowy. Wszystko to podane w zgrabnej nie zamęczającej człowieka formie, którą nawet ja jestem w stanie zrozumieć. Program będzie emitowany każdego dnia powszedniego, czyli codziennie, za wyjątkiem sobót i niedziel. DeFacto Bosacka. Raport. Już dziś. Godzina 18.05. Telewizja TTV. Polecam Ps. Nie wiem kto jest na opublikowanym zdjęciu ale ma na sobie moją koszulę.

A post shared by Przemyslaw Kossakowski (@przekossakowski) on

Jednak większość była zdziwiona nie jego słowami, a właśnie nowym wyglądem. Kossakowski totalnie jest bez swojej przyzwyczajonej brody. 

Anna Lewandowska w trosce o swoich bliskich osób pod czas epidemii. Zwróciła się do wszystkich

Pod postem pojawiło się sporo komentarzy od internautów, które zachwycali się metamorfozą. 

Daniel Craig totalnie

Mam wrażenie że gdzieś widziałam faceta

Omg! Jednak co broda to broda

Ale jak to? A gdzie broda? 

Swój komentarz tak samo dodała i Martyna Wojciechowska. Widać, że gwiazda sama jest w niewelkim szoku:

Toż to inny facet, a nie mój Koska.

A jak wam Kossakowski bez brody?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com