Z powodu epidemii koronawirusu sytuacja w kraju jest tragiczna. Wiekszość ludzi, które nie mają możliwości pracować w domu, stracili swoją pracę. Każdy ma nadzieje, że sytuacja w najbliższym czasie się ulepszy i nadal będziemy żyć normalnym życiem.

Koronawirus tak samo negatywnie odzwierciedlił się w pracy naszych polskich gwiazd. Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Barbara Kurdej-Szatan powiedziała, że sporo artystów traci z powodu epidemii swoją pracę. "My dziś jeszcze pracujemy na planie, ale spektakle wszystkie odwołane. Nasza najbliższa trasa z Pikantnymi odwołana. Artyści, którzy pracują tylko w teatrze - nie grają spektakli - nie będą mieli za co żyć. Co za czas, mam nadzieję, że szybko się skończy ten koszmar".

Książę Karol ma koronawirusa! W jakim stanie jest syn królowej Elżbiety II?

Teraz sama Agnieszka Woźniak-Starak podjęła ważną decyzję z powodu swojej pracy. Od niedawna zaczęła prowadzić swoją audycję w Life Balance w Newonce.radio, gdzie zapraszała do siebie kobiet, które w swoim życiu spotykali bardzo trudne i ciężki chwile. Obecnie tak już robić nie może, dbając o bezpieczeństwo każdego. Dlatego na swoim Instagram polska prezenterka napisała ważny apel do wszystkich:

Moi drodzy, bardzo żałuję, ale ze względu na to, co się dzieje i na nowe zasady bezpieczeństwa, które traktujemy bardzo poważnie, postanowiliśmy odwołać dzisiejszą audycję Life Balance w @newonce_radio Próbujemy znaleźć sposób na funkcjonowanie w trochę innej rzeczywistości, bez gości, których nie chcemy narażać, dlatego na czas kwarantanny audycja zmieni swoją formułę.

Popularne wiadomości teraz

Ida Nowakowska nie pójdzie na ślub Kasi Cichopek i Macieja Kurzjewskiego. Dlaczego gwiazda nie została zaproszona na to święto

Mamuśka ma wychodne": Dominika Gwit zrobiła niespodziankę swoim subskrybentom i pochwaliła się synkiem

Anna Mucha zaliczyła wielką wpadkę z ubraniem. To była wielka wpadka nawet dla niej

Maciej Kurzajewski i jego synowie niespodziewanie zareagowali na życzenia od Pauliny Smaszcz. Informator udzielił komentarza

Co w zamian tego proponuje Woźniak-Starak?

Chciałabym w nadchodzących tygodniach opowiadać w Life Balance o ludziach, którzy w tym trudnym czasie pomagają innym. Powołali do życia fajne inicjatywy, ciekawe projekty, robią coś dobrego, podtrzymują na duchu, działają. Będę do nich dzwonić, żeby nam o tym opowiadali i nas inspirowali. Codziennie słyszymy tyle złych informacji, że zwłaszcza teraz warto mówić o dobrej energii, której też nie brakuje.

View this post on Instagram

Moi drodzy, bardzo żałuję, ale ze względu na to, co się dzieje i na nowe zasady bezpieczeństwa, które traktujemy bardzo poważnie, postanowiliśmy odwołać dzisiejszą audycję Life Balance w @newonce_radio 🙏 Próbujemy znaleźć sposób na funkcjonowanie w trochę innej rzeczywistości, bez gości, których nie chcemy narażać, dlatego na czas kwarantanny audycja zmieni swoją formułę. Chciałabym w nadchodzących tygodniach opowiadać w Life Balance o ludziach, którzy w tym trudnym czasie pomagają innym. Powołali do życia fajne inicjatywy, ciekawe projekty, robią coś dobrego, podtrzymują na duchu, działają. Będę do nich dzwonić, żeby nam o tym opowiadali i nas inspirowali. Codziennie słyszymy tyle złych informacji, że zwłaszcza teraz warto mówić o dobrej energii, której też nie brakuje. I pomyślałam, że możecie mi w tym pomóc. Na pewno ktoś z Was zna kogoś, kto zna kogoś... 🙏🙃 Na to liczę! Podrzucajcie pomysły na moim stories i do usłyszenia za tydzień o 16:00 w @newonce_radio 🎧

A post shared by Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak) on

Pod postem pojawiło się sporo komentarzy od ludzi, które ją w tym wspierali:

Już się bałam, że coś się stało… Bardzo dobra decyzja! Do usłyszenia za tydzień! Świetna inicjatywa. Dobry pomysł.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com