Koronawirus rozpowszechnia się teraz wszędzie. Cały świat znajduje się w wielkiej panice, zamknięto szkoły, teatry, uczelni. Ludzie siedzą w domu i boją się wychodzić na ulicę. Sytuacja naprawdę jest straszna. Polskie celebryci tak samo martwą się o swoje zdrowie i zdrowie swoich bliskich. Jeszcze do tego dzielą się swoim własnym komentarzem dotyczące tej sytuacji.

Pierwszy człowiek, który zmarł od koronawirusa w Polsce

Tak, na przykład Barbara Kurdej-Szatan napisała, co myśli na ten temat, a w szczególności jak ta sytuacja wpływa na pracę aktorów:

View this post on Instagram

Kochane !!! Idzie wiosna 💜 a moja bluza #stripedrainbow jest znów dostępna na stronie www.patriotic.pl @patriotic.lady !!! :) nie wiedziałam, że aż tak się Wam spodobała, że już dawno była wyprzedana :)))) koniecznie róbcie fotki i oznaczajcie mnie, patrioticlady i stripedrainbow !!! :)))) przyjemnego noszenia 💙

A post shared by Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan) on

Popularne wiadomości teraz

„Harry został wydziedziczony przez ojca”: Karol przekaże londyński dom synowi księżnej Katarzyny

Pożegnanie nieuleczalnie chorej właścicielki: konia i psa przywieziono prosto do hospicjum

Emocjonalny spór między małą dziewczynką a jej ojcem. Mamy nadzieję, że wszystko zrozumiał

Genów nie da się oszukać: księżniczka Charlotte jest kopią siostrzenicy księżnej Diany

My dziś jeszcze pracujemy na planie, ale spektakle wszystkie odwołane. Nasza najbliższa trasa z Pikantnymi odwołana. Artyści, którzy pracują tylko w teatrze - nie grają spektakli - nie będą mieli za co żyć. Co za czas, mam nadzieję, że szybko się skończy ten koszmar.

Koronawirus naprawde zepsuł plany większości osób:

Dla jasności - nie pisałam o sobie. Pisałam o wszystkich ludziach pracujących wyłącznie w teatrach, przy koncertach czy eventach, dla których jest to jedyny zarobek. Mam nadzieję, że przyniesie to tylko dobre skutki. Aktor pracujący na etacie w teatrze ma podstawę pensji około ponad tysiąc złotych - reszta zarobku zależy od ilości zagranych spektakli. Jeśli nie gra nic - ma tylko tę podstawę. Na kredyty i życie to nie starczy, a jest również mnóstwo aktorów bez etatów, którzy żyją z samych spektakli, czyli w tej sytuacji nie mają nic! No niełatwa to sytuacja, mam nadzieję, że wybrniemy z tego jakoś 

Instagram Barbary Kurdej-Szatan

Beata Kozidrak podzieliła się sposobem, jak uniknąć zarażenia koronawirusem

Poza tym Barbara dodała wciekle komentarzy od swoich znajomych, którzy są pracownicy teatru:

"Zostałem bez kompletnie żadnego dochodu, nic, zero. Jak ktoś chce mi dać na najbliższy czas jakąkolwiek pracę, to chętnie przyjmę", "Kto nam pomoże? Dlaczego nikt nie rozumie, że dla nas to zwykłe być albo nie być?! Rząd zabrał mi pracę. A do kościoła co niedziela tysiące osób i nikt k***a nie reaguje, bo mafii przecież się nie rusza!", "Codziennie z metra warszawskiego korzysta milion osób, ale spokojnie, w metrze wirus nikogo nie zaatakuje. On atakuje tylko na koncercie"

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com


Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational