Katarzyna Skrzynecka od niedawna zamieściła post na swoim Instagram o tym, że jej mąż sportowiec Marcin Łopucki trafił do szpitala. Wydarzyło się to nagle w tym momencie, gdy wszędzie panuje koronawirus. Trudno było otrzymać niezbędną pomoc, nawet w szpitalu.  

Całą nieprzyjemną historię, Skrzynecka opisała na swoim profilu w Instagram. W pełni rozumiejąc wyjątkową sytuację z coronavirusem, przywiozłam dziś męża do Kliniki MEDICOVER z prośbą o pomoc emergency, ogromnie cierpiał, z potwornym atakiem bólów w dolnej części brzucha (nie jestem lekarzem – nie wiem – wyrostek? perforacja?) Słaniał się na nogach , do granic omdlenia zwinięty z bólu… - opowiadała Skrzynecka. Wtedy nie wiadomo z czego, Marcin Łopucki miał problemy ze zdrowiem. 

View this post on Instagram

🎉🌟 Drodzy Przyjaciele, Znajomi oraz Nieznajomi - życzliwie odwiedzający moj Profil Insta i FB 🎉🌟 Z całego serca życzę Wam, aby Nowy Rok 2020 🎉 był dla Was SZCZĘŚLIWY i pełen Najlepszych Pogodnych Zdarzeń ☀️ W czasie przedświątecznym, Świątecznym i Świąteczno- Noworocznym mało odwiedzałam i znikomo udzielałam się w SocialMediach, 🙂 a to z samych pozytywnych przyczyn: 1) dużo było "zalatania" w pracy do samych Świąt - a dobrą pracę trzeba doceniać, nie narzekać 😊 2) duuużo było przygotowań do Świąt - a Gości i tworzenie Świątecznych smakołyków kochamy 😍 3) ŚWIĘTA TO CZAS RODZINNEJ RADOŚCI, WSPÓLNEGO CZASU TYLKO DLA NAS, RODZINY I NAJBLIŻSZYCH PRZYJACIÓŁ 🥰🎄 bez komputera i innych pożeraczy rodzinnego czasu 🎉🌟🍾🥂🎄🤩🎆 Życzymy WAM RADOŚCI W REALNYM , PEŁNYM DOBRYCH PRAWDZIWYCH UCZUĆ ŻYCIU, MIŁOŚCI I PRZYJAŹNI NIEwirtualnych 🎄🎉💝 HAPPY NEW YEAR !!! @marcinlopucki z TOBĄ choćby na koniec świata byle RAZEM 🥰🥰🥂🎆 #szczęśliwegonowegoroku

A post shared by Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka) on

Popularne wiadomości teraz

Ciało studentki znaleziono na balkonie. Już wiadomo, co się stało

Co mała Nena dostała w prezencie od ukochanej babci Magdy Gessler? To jest najbardziej praktyczny prezent

68-letnia kobieta zaśpiewała stary hit, więc sędziowie wyskoczyli ze swoich miejsc

Kenza Zouiten to kobieta, która ma najprzystojniejszego męża na świecie. Tak uważają jej fanki

Michał Wiśniewski odpowiedział na negatywny komentarz Agaty Buczkowskiej

Okazuje się, że mąż Skrzyneckiej przeżył operację. Ona trwała całe 4 godziny. 

Mąż jest już po dzisiejszej operacji. Trwała niemal 4 godziny. Dochodzi do siebie pod dobrą opieką w klinice - napisała Katarzyna.

Co na ten temat powiedział sam Marcin Łopucki? Czy zdradził on to, co mu w końcu dołegało? Ewentualnie sportowiec powiedział o tym, tylko wtedy, gdy w Instragramie rozwiązywał się konkurs:

Przepraszam, że tak późno, ale choroba mnie trochę wytrąciła z normalnego trybu życia.

View this post on Instagram

Przepraszam ,że tak późno. Ale choroba mnie trochę wytrąciła z normalnego trybu życia. KONKURS NAGRODZONY 👍👍👍 Serdecznie dziękuję za wszystkie nadesłane wierszyki i fraszki 👍 Wszystkie trafne i zabawne 😊 Jako ZWYCIĘZCÓW z radością nagrodziłbym ex equo Autorów : @bosskiroman oraz @mudpie89 👏 Jednak muszę wybrać Jednego Zwycięzcę, zatem wraz z docenieniem DODATKOWEGO waloru tekstu w postaci RAP'owej konstrukcji , NAGRODA powędruje do @mudpie89 !!!👍👍👏👏👏🏆🏅 Dziękuję i GRATULUJĘ 😊.Zwycięzcę proszę o przesłanie adresu na priv!!! @fitmeat #fitmeat #konkurs #chellenge #zdrowie #życie #man #food #foto #polska #Kulturystyka #fit #fitness #bodybuilding #classic #moc #mistrz #champion #woman #zabawa #instagram

A post shared by Marcin Łopucki IFBB ELITE PRO (@marcinlopucki) on

Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcie swojej córeczki. Asha-Leigh, jak słodka cukiereczka!

Jednak, może się uda dowiedzieć więcej szczegółów na temat zdrowia Marcina Łopuckiego? Twój Imperium mógł otrzymać niewielką informację, gdzie Łopucki powiedział, że:

Mam jakieś problemy zdrowotne. Każdemu się takie czasami zdarzają. Problem w tym, niestety, że w dobie pandemii koronawirusa znacznie ciężej niż zwykle jest rozpocząć proces leczenia.

Widać, że nie chciał za dużo mówić o swoim zdrowiu. W każdym razie życzymy mu dużo zdrowia, jak i zdrowia dla jego całej rodziny!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

 

 

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana