Michał Wiśniewski wolakista zespołu Ich Troje postanowił nie milczeć w sytuacji związaną z odejściem Agaty Buczkowskiej. Jeszcze wcześniej Wiśniewski poinformował całą publiczność o to, że z zespółu Ich Troje wycofuje się Agata Buczkowska, która była związana z grupą muzyczną z 2017 roku. Nikt nie zrozumiał, dlaczego tak się wydarzyło, aż w końcu sama Agata Buczkowska dała swój komentarz, dlaczego poszła z Ich Troje?

View this post on Instagram

Przyjąć mandat czy nie przyjąć?

A post shared by Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972) on

Słysząc to, sam Michał Wiśniewski nie oczekiwał, że Agata ośmieli się publicznie coś takiego powiedzieć, dlatego widzimy już jego własny komentarz dotyczące tego:

Popularne wiadomości teraz

Lara Gessler opowiada o relacjach swojej matki z pierwszym mężem. Paweł nie miał z teściową łatwego życia

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski przygotowują się do ślubu i nie ukrywają tego. Aktorka szykuje się do założenia sukni ślubnej

Marcin Hakiel podzielił się dobrą wiadomością w mediach społecznościowych. Fani są zachwyceni takim obrotem spraw

Smaszcz udostępniła nieprzyzwoite wideo ze swoim partnerem prosto z łóżka. Dziennikarka idzie na całość

Drodzy Państwo, ze względu na Wasze zapytania zdecydowaliśmy się na ten komentarz. Rozumiemy, że nasza była wokalistka chciała zwrócić na siebie uwagę mediów, który to zamiar został przez nią osiągnięty. Umowa, o której wspomniała Agata polegała na zobowiązaniu się do zachowania poufności odnoście działalności zespołu jak i moich solowych występów. Klauzula poufności (NDA) jest integralną częścią każdego poważnego kontraktu. Tylko osoba, która z założenia zakłada złamanie jego postanowień może obawiać się roszczeń z tego tytułu, gdyż jedyną instancją rozstrzygającą spory jest Sąd a nie żadna ze stron. Pozwólmy zatem wszelkie spory rozstrzygnąć niezwisłym Sądom.

Anna Wendzikowska z nowym kolorem włosów. Większość Polaków to zdziwiło

Wokalista tak samo wytłumaczył, co to znaczy "nieobliczalna":

„Nieobliczalne” czytaj nieprzewidywalne zachowanie Agaty Buczkowskiej stały się codziennością, czego najlepszym dowodem jest jej transmisja na żywo na Instagramie. Rozmowy poprzez media będą tylko wzbudzać kolejne emocje a są one w takich sytuacjach co najmniej nie wskazane - mówił Michał Wiśniewski.

Profesor Robert Kelly powraca do BBC, teraz już ze swoją rodziną

Jednak nie wszyscy fani zgodziły się z piosenkarzem, ktoś miał inną opinię:

Ten zespół nie ma szans na stałą wokalistkę. Przyzwyczaiłem się. Agata miała odwagę powiedzieć jak się traktuje „tą trzecią” w tym zespole. Brawo za odwagę, bo pozostała dwójka nie miała jaj powiedzieć, że nie współpracują już z młodą wokalistką.

Drodzy Państwo, ze względu na Wasze zapytania zdecydowaliśmy się na ten komentarz. Rozumiemy, że nasza była wokalistka...

Gepostet von Michał Wiśniewski am Montag, 30. März 2020

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com