Instagram Joanny Krupy jakiś czas temu był pełny zdjęciami z pokazów mody, pięknych strojów, imprez, podróży, nagich zdjęć, pracy. Po tym, jak na świat pojawiła się jej córka Asha-Leigh, wszystko potoczyło się w inną, macierzyńską stronę. Teraz często możemy zauważyć zdjęcia z dziecięcą odzieżą, zabawkami no i oczywiście z samym dzieckiem.

View this post on Instagram

My forever true love ❤️🥰🙏🏻

A post shared by Joanna Krupa (@joannakrupa) on

Kuba Wojewódzki pokazał swoje mieszkanie. Tutaj powstanie jego nowy program

Popularne wiadomości teraz

Maciej Kurzajewski i jego synowie niespodziewanie zareagowali na życzenia od Pauliny Smaszcz. Informator udzielił komentarza

Jacek z "Królowych życia" ma dorosłego syna. Jak wygląda Piotr

Dominika Gwit wybrała się na spacer z synem, ale jeden element przykuł jej uwagę: "Jakiś mistrz drugiego planu musi być"

Paulina Smaszcz rozgadała się o nowym partnerze. Reakcja Kurzajewskiego na nowy związek byłej była błyskawiczna

Obecnie Joanna Krupa mieszka w USA. Gdzie, jak i wszędzie panuje epidemia koronawirusu, w związku z czym wprowadzona kwarantanna, gdzie wszyscy muszą siedzieć w domu. Joanna Krupa poza tym ciągle dzieli się zdjeciami ze swoją córeczką. Pokazuje, jak one razem spędzają czas. Na ten raz polska modelka pokazała kolejne słodkie zdjęcie swojej małej księżniczki. Widzimy, jaką już dorosłą jest Asha-Leigh. Dziecko siedzi z cudownym kucykiem na swojej głowie i miło się uśmiecha. 

Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie z młodości. Wygląda niesamowicie!

Wygląda to naprawde bardzo miło. Takie zdjęcie w obecnym czasie sprawia dobry nastrój u każdego. Aby mała Asha-Leigh i jej rodzice zawsze byli zdrowe i szczęśliwe!

Więcej ciekawych artykłów znajdziesz na koleżanka.com  

Tak samo czytaj o tym, jak Joanna Krupa pokazała swoje ciało po czterech miesiącach porodu. Jednak modeling nie został do końca wycofany z życia Joanny Krupy. Ostatnio gwiazda podzieliła się wspaniałym nagraniem w TikTok. Właśnie tam modelka zademonstrowała swoją przepiękną sylwetkę. Przed kamerą Joanna prezentowała swoje ciało w ustroju kąpielowym. Więcej o tym, czytaj tutaj