Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najbardziej znanych polskich aktorek. Większość Polaków znają o niej dzięki seriałowie Rodzinka. pl, który był transmitowany na TVP. Zagrała ona tam słynną matkę, żonę i po prostu piękną kobiete Natalię Boską.

View this post on Instagram

Chwila humoru w czasie domowej kwarantanny😘 Nasz miniserial już jest! To komedia o przyjaźni, miłości i rodzinie w cieniu #zostań w domu. W głównych rolach Kamil Kula i Marta Żmuda Trzebiatowska ja wpadam gościnnie w pierwszym odcinku🤭🥳 Serial tworzymy online, non – profit – ku pokrzepieniu serc ,) Pomysł serialu wyszedł od Kamila Kuli w momencie, kiedy odwołano wszystkie plany zdjęciowe i spektakle. Kamil jak i reszta aktorów został bez pracy. W tej sytuacji można było nie robić nic lub zrobić serial, jakiego jeszcze nie było. Bez nakładów, z komórką w ręku, we własnym mieszkaniu. Kamil namówił do pomysłu swoją żonę Martę Żmudę Trzebiatowską i mnie...póki co, bo już do projektu zgłosili inni aktorzy. Taki serial to dla nas szansa na kontakt z widzem bez wychodzenia z domu. Wszyscy nagrywają swoje role online. W ten sposób powstaje też cała postprodukcja. Wszyscy twórcy pracują non profit. Tworzymy projekt, który pozwala nam robić to, co kochamy – dawać widzom pozytywną energię, dobre emocje i nadzieję na happy end. Scenariusz powstaje z dnia na dzień, autorkami są: Karolina Frankowska, Katarzyna Golenia Za montaż odpowiada Paweł Sitkiewicz, za dźwięk Tomasz Wieczorek, a za opracowanie muzyczne Kacper Pogłud. Zdjęcia z drona Krzysztof Królak. Produkcji serialu podjęła się FormaProduction: Marta Jarzębska – Ciesielska, Jarosław Ciesielski #ZOSTAŃ W DOMU jest dostępny na kanale https://youtu.be/psfJ9p80K8Q Mimo, że w swoich domach to nie musimy być sami – ekrany tabletów, laptopów, komórek są naszym oknem na świat.#zostańwdomu #betogether #koronawirus #actorslife #friendstime @mzmudatrzebiatowskaofficial @kamilkula.official https://www.youtube.com/watch?v=psfJ9p80K8Q

A post shared by Małgorzata Kożuchowska (@malgorzatakozuchowska_) on

Odkryj swoje przeznaczenie na podstawie znaku zodiaku. Twoja historia zapisana jest w gwiazdach

Popularne wiadomości teraz

Wszędzie panuje zieleń: Agnieszka Kaczorowska pokazała pokój córki Gabrysi

Paulla wyznała prawdę o ciąży. Takich słów nikt się nie spodziewał

Edyta Górniak nawołuje do robienia zapasów. Po co? Pokazała nagranie, które zdradza wszystko

Smutne wieści z domu Kasi Cichopek. Opowiedziała o chorobie swoich dzieci

Obecnie każdy z polskich artystów spędza czas w domu. Kwarantanna została wprowadzona w Polsce z powodu strasznej epidemii koronawirusu. Małgorzata Kożuchowska, jak i wiele innych polskich gwiazd stara się siedzieć w domu podczas kwarantanny i nie wychodzić na ulicę. Na swoim Instagram aktorka zamieściła post, na którym jest ze swoim ulubionym psem. Dobrze, że podczas epidemii obok Małgorzaty jest taki przyjaciel, który nie daje jej się nudzić. O tym pisaliśmy wcześniej w naszym artykule.

Ostatnio w Instagramie pojawił się nowy #challenge, gdzie wszyscy dziełą się zdjęciami przed lat. To także chciała zrobić i Małgorzata Kożuchowska. Na swoim profilu aktorka zamieściła zdjęcie, które bodajże wykonane w 2004 roku. Na nim gwiazda wygląda bardzo seksownie i pięknie. 

Ciekawe czy autor tej sesji pamięta który to był rok.. - podpisała Kożuchowska.

Agata Buczkowska w końcu powiedziała, dlaczego poszła z zespołu Ich Troje?

Pod postem pojawiło się sporo komentarzy od internautów, którzy podziwiały się od tego zdjęcia. Ktoś nawet porównał ją e francuską aktorką: 

Ślicznie,  Super,  Pani Małgosiu pani to cały czas klasa, Francuska sesja. Jak młoda Catherine Deneuve. Pięknie, piękna nasza Pani Małgosia.

Więcej ciekawych artykłów znajdziesz na koleżanka.com  

 

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana