Małgorzata Kożuchowska, jak i wiele innych polskich gwiazd stara się siedzieć w domu podczas kwarantanny i nie wychodzić na ulicę. Na swoim Instagram aktorka zamieściła post, na którym jest ze swoim ulubionym psem. Dobrze, że podczas epidemii obok Małgorzaty jest taki przyjaciel, który nie daje jej się nudzić. 

Polacy wykupują leki na zapas. Apteki nie nadążają. Ważny lek zniknął z półek

Wykorzystajcie ten czas na bycie z rodziną, rozmowy, nadróbcie czytelnicze i filmowe zaległości, pobawcie się z dziećmi, zadzwońcie do kogoś, dla kogo od dawna brakowało Wam czasu, ugotujcie dobry obiad i zjedźcie go bez pośpiechu, upieczcie ciasto - napisała Kożuchowska. 

Do tego aktorka, jako kolejna osoba, poinformowała większość o to, że zwierzaki nie mogą zarazić koronawirusem człowieka. 

Skiba w mocnych słowach do kolegów z branży

Zwierzęta nie zarażają!!! #animals #safe #koronawirus #zostańwdomu #besafe #niemanudy #bestfriends #familytime #home - uspokoiła Kożuchowska. 

Oczywiście od postem nie zabrakło komentarzy od internautów Małgorzaty:

Przy zwierzętach jesteśmy spokojni, a to teraz najcenniejsze.

Uroczy, mądry i na pewno najwierniejszy pies.

Fajnego ma Pani psa.

Tak samo czytaj o tym, jak Maffashion podczas kwarantanny wyszła z domu. Nowy wirus COVID-19 panuje nad całym światem. W samej Polsce wprowadzona kwarantanna. Zakaz, aby ludzi wychodziły ze swoich domów i komunikowali się z innymi ludźmi. Wygląda to rożnie, ktoś trzyma się tych zasad, ktoś nie. Polska znana celebrytka Maffashion postanowiła postąpić niezgodne ze wszystkimi zasadami. Gdy sporo ludzi siedzą w domu i czekają, aż ten straszny czas się skończy, modowa blogerka wybrała się do na zakupy do sklepu AGD, aby co zrobić? Kupić zwykłą patelnie! O tym szczegółowo czytaj tutaj.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com

 


 

 


 

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana