Joanna Krupa jest znaną polską modelką. 3 listopada na świat pojawiła się jej córeczka Asha-Leigh. Po tym wspaniałym wydarzeniu życie modelki całkowicie się zmieniło. Już nie możliwe było zobaczyć na jej profilu w Instragram zdjęć w ustrojach kąpielowych czy sesji zdjęciowych w seksownych ubraniach. Jej Instagram dostał nowe oblicze, a właśnie zmienił się na temat macierzyński.

View this post on Instagram

Bycie mamą mojej malutkiej córeczki jest dla mnie zupełnie nowym doświadczeniem. Każdy dzień jest inny i razem odkrywamy Świat na nowo, bo dla Ashi wszystko jest nowe!🙈👶👣Każdy moment jest wyjątkowy. ❤ Mała rośnie, a poranki, południa i wieczory wypełniają buziaki, noski, kołysanie, ale też i karmienie, przewijanie, mycie, wspólne odsypianie❤ Uwielbiam kiedy Asha się śmieje. 😍 @kinderkraftofficial Nie zawsze jest easy, dlatego cieszę się, że mam wokół siebie pomocników, którzy ułatwiają codzienność i pozwalają mi się skupić na tym, co najważniejsze. Zobaczcie, jakie produkty wybrałam, aby było po prostu łatwiej! https://discover.kinderkraft.com/ambassador #Kinderkraft #discovertheworldtogether #ambassador #Kinderkraftunimo #młodamama #coreczkamamusi #happymom #parenting #growingup #babygirl #daddysgirl #love #home #photoshoot #familylife

A post shared by Joanna Krupa (@joannakrupa) on

Rafał Maserak podzielił się szczęśliwym zdjęciem ze swoim synkiem

Popularne wiadomości teraz

Podobna do taty czy mamy? Aktorka Tamara Arciuch pokazała swoją córkę

Ewa Farna w szczerym wyznaniu o odejściu męża "Jeżeli on jest szczęśliwszy to ja też będę szczęśliwa"

Ola Kwaśniewska odpoczywa w Grecji: opublikowała zdjęcie, gdzie pokazała swoje smukłe nogi

Wybierz z obrazka jednego mężczyznę, a przekonasz się jaki jest twój typ faceta. Możesz się zdziwić

Krupa zaczęła pokazywać zdjęcia i filmiki o dziecięcęj odzieży, jedzeniu czy zabawkach. Pokazywała co kupuje dla swojej wspaniałej córeczki i jak ją kocha.

Jednak modeling nie został do końca wycofany z życia Joanny Krupy. Ostatnio gwiazda podzieliła się wspaniałym nagraniem w TikTok. Właśnie tam modelka zademonstrowała swoją przepiękną sylwetkę. Przed kamerą Joanna prezentowała swoje ciało w ustroju kąpielowym.

View this post on Instagram

Good morning! 4 months post pregnancy and I m finally feeling like there is light at the end of the tunnel and will eventually get my pre pregnancy body back. I will admit It’s been 5 weeks of some major struggles to get rid of my pregnancy pooch and now thanks to 5 weeks of intense workouts @orangetheory @tracyandersonmethod and lympathic drainage massages by @avilabraziliancontour it’s looking possible and I m back in my Pre pregnancy bikini. I will be honest and say exercise and eating right is a major key but I can’t believe the huge difference I am seeing from just 2 Brazillian lympathic massage sessions this week . It’s been a true blessing ! This is not an AD but a post to help motivate other mothers out there that are struggling that sometimes we just need extra help to get our bodies to a healthy state and feeling good about ourselves after carrying a baby for 9 months. I will post before and after photos soon and it is shocking! 8 pounds to go ! #nofilter thank you @julialescova for sharing your massage experience on social media and that how I found @avilabraziliancontour massage by Susan Avila

A post shared by Joanna Krupa (@joannakrupa) on

4 miesiące po ciąży i wreszcie mam wrażenie, że na końcu tunelu jest światełko i w końcu odzyskam moje ciało sprzed ciąży - zaczęła Joanna Krupa. 

Pary celebrytów, między którymi są ogromne różnice wieku. Liczby nie mają dla nich znaczenia

Jak Joannie Krupie w swoje 40 lat i jeszcze po porodzie udaje się wyglądać tak zjawiskowo i seksownie? Modelka całkiem nie ukrywa, że głównym sekretem takiego wyglądu to są zdrowe odżywienie, sport i brazylijskie masaży limfatyczne.

Fani w bardzo dobry sposób zaakceptowali nagranie Joanny Krupy. Bez żadnego wątpienia to im się bardzo spodobało. Joanna Krupa po raz kolejny raz udowodniła, że nawet pojawienie dziecka nie może przeszkodzić temu, aby dobrze wyglądać. Zgadzacie się? 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana