Po tym, jak nie stało znanego, przez większość ulubianego reżysera i aktora Pawła Królikowskiego, życie rodziny Królikowskich całkowicie się zmieniło. Na ramiona Antka Królikowskiego spadła wielka ilość odpowiedzialności i obowiązków. Sytuacja pokazała jakim prawdziwym mężczyznem jest Antek. Stara się często znajdować się obok swojej rodziny, a właśnie obok swojej matki, która bardzo opłakuje swojego męża.

View this post on Instagram

#dom 🐰❤️

A post shared by Antoni Królikowski (@antek.krolikowski) on

Magda Gessler o wyborach prezydenckich. Co na ten temat powiedziała gwiazda TVN-u?

Popularne wiadomości teraz

"W sobotę zastałam syna i synową w ich mieszkaniu. Otworzyłam drzwi kluczem i oniemiałam"

"Mieszkał z kobietą i trójką jej dzieci. Nasza córka miała dwa lata. Patrząc na moją córkę, zapomniałem o wszystkich swoich problemach"

"Kiedy mój syn przyprowadził Annę do domu i ogłosił, że się kochają, wiedziałem, że nie są parą": mój syn zasługuje na coś lepszego

"Wyjechałem do pracy za granicę i wróciłem do domu, gdzie przywitali mnie tata i mama. Ostatnim razem, gdy wróciłem, spotkała mnie tylko mama"

Antek Królikowski ostatnio podzielił się zdjęciem ze swoją dziewczyną Kasią Dąbrowską, gdzie razem znajdują się na spacerze. Obok nich jest ich piesek, imię którego jest Klasyk. W czasy, gdzie wszyscy muszą znajdować się w domu, para postanowiła pójść na spacer. Przecież musimy siedzieć w domu? 

Klasyk to nasze alibi - podpisał zdjęcie Antek Królikowski.

Joanna Krupa pokazała swojego szczęśliwego męża z córką

Tym samy tłumacząc, że wyprowadzenie psa jest dobrym powodem, aby znajdować się na świeżym powietrzu. No cóż, ci którzy mają psa, tak samo mają świętny powód, aby normalnie iść na spacer podczas kwarantanny. 

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Antek Królikowski wspomina swojego ojca w dniu jego urodzin.  Pawła Królikowskiego nie stało pod koniec lutego. Przez długi czas walczył się z ciężką chorobą, która w końcu go pokonała. Śmierć znanуgo aktora i reżysera stała dla wszytskich wielkim szokiem. Każdy nie mógł uwierzyc w to, że tak szybko to się stanie. Każdy teraz wspomina Królikowskiego z wielkim szacunkiem i miłością w sercu. 1 kwietnia Paweł Królikowski miałby 59 lat. Szczegółówo o tym, czytaj tutaj

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com