Dawid Woliński zdecydował na zmiane koloryzacji włosów. Teraz wygląda jak prawdziwa blondynka. Czy podoba Ci taka metamorfoza?

Polski projektant Dawid Woliński

Dawid Woliński zmienił kolor włosów

Po urodzeniu swojej córki, Joanna Krupa wyszła w świat

Dawid Woliński znany jako polski projektant, stylista. Studiował na Akademii Sztuk Pieknych w Łodzi oraz w Szkole Projektowania Ubioru i Kostiumu Filmowego w Warszawie. W październiku 2003 zadebiutował swoją autorską kolekcją odzieży. W 2005 rpku zadebiutował swoja kolekcję „wiosna/lato” w Lizbonie. Póżniej, dzieła Dawida pojawiły się w niemieckiej i portugalskiej wersji w magazynie Elle. W 2007 był ambasadorem Rexona pod hasłem Zapomnij o białych śladach. W tym samym roku otrzymał nagrodę Twój Styl w kategorii „Doskonałość Mody”. W 2008 wystąpił w serialu 1-2-3 Moskau!. W 2010 roku zaczął pracować w TVN i otrzymał miejsce w polskiej jury programu Top Model. Zostań modelką. W tym programie oceniał dziewczyn pod kątem modelingu.

Popularne wiadomości teraz

Bliźniaki urodziły się w dwumiesięcznym odstępie. Jak wyglądają teraz

Kobieta nakarmiła uliczną kotkę, a następnie przygarnęła jej kocięta

Polskie piękności, które podbiły serca milionów widzów

Miesiąc urodzenia kobiety zdradza tajemnicę jej charakteru

Piosenkarka Julia Wieniawa udostępniła zdjęcia z wakacji na Bali

Przypominamy, że wcześniej pisaliśmy o tym kto zastąpi Joanne Krupę na Top Model. Joanna Krupa kilkanaście dni temu została świeżo upieczoną mamą. Z tego powodu nie poprowadzi finału „Top Model”.Modelka na początku listopada urodziła śliczną córeczkę, którą nie może się nacieszyć. Na portalach społecznościowych Joanny można zauważyć, jak bardzo macierzyństwo zmienia życie celebrytki na piękniejsze. To naprawdę uroczy widok zadowolonej świeżo upieczonej mamy.

Oglądaj filmik: 

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com