Karol Strasburger jest znanym polskim aktorem i prezenterem. Większość poznaje go z popularnego i znanego programu "Familiada". Dziennikarz cały czas poświęcał tylko dla swojej pracy, która kiedyś była jedną z głównych rzeczy w jego życiu. Teraz jest wszystko całkowicie inaczej. Po tym, jak Karol Strasburger po raz pierwszy został ojcem w swoje 72 lata, jego codzienność przywróciła się do góry nogami.

Agnieszka Radwańska wypoczywa w nowym mieszkaniu w Sopocie

Dziewczynka Laura pojawiła się na świat w związku z Małgorzatą Weremczuk, która jest młodsza od Karola na 37 lat. Karol Strasburger podjął ważną decyzję odnośnie wychowywania swojej małej księżniczki. Okazuje się, że polski dziennikarz całkiem nie zamierza zatrudniać nianię, która będzie pomagać z córką. 

View this post on Instagram

http://viva.pl/magazyn-viva/karol-strasburger-oczekiwalem-ze-nastepna-kobieta-bedzie-szanowala-te-z-ktora-bylem-tyle-lat-5460-r22/ - @krystynapytlakowska 🌷 #małgorzataweremczuk #karolstrasburger #ona #on #friendship #przyjaźń #szczęście #naprzekórświatu 👫 #photografer #photo @olgamajrowskaphotographer #photosession @viva_magazyn #production @blankamariapo @karolina_zaranek #makeup @gosiasulima #hairstylist @gorgeousduryan #stylist @pkedzierski - dziękujemy 🥂💖💏

A post shared by Karol Strasburger (@karolstrasburger.official) on

Popularne wiadomości teraz

Tego nikt się nie spodziewał. To był główny powód rozpadu ich małżeństwa

23-letnia matka przeszła do historii, robiąc to, co zdarzało się raz na 480 lat. Zdjęcia

Gdzie zapomniała biustonosza? Aktorka Wiktoria Gąsiewska zaprezentowała się przed fanami w odważnym stroju

Na bycie matką nigdy nie jest za późno: jak wygląda teraz życie kobiety, która po raz pierwszy urodziła w wieku 66 lat?

Chcemy sami się nią zajmować, wszystkiego uczyć i pokazywać jej świat, bo i ona stała się naszym całym światem. Nie chcę przegapić żadnego przełomowego momentu w jej życiu. Czas tak szybko ucieka, a ja chcę nacieszyć się tacierzyństwem - mówił Karol Strasburger w wywiadzie cytowanym przez Wirtualną Polskę. 

Agnieszka z Gogglebox urodziła syna w wieku 16 lat

Szczęście polskiego dziennikarza nie zna granic. Strasburger stara się, jak można więcej czasy spędzać ze swoim małym dzieckiem. 

Od kiedy urodziła się moja córka, pracuję tylko tyle, ile muszę. A resztę czasu spędzam z Laurą. To jest piękne, jak ona się rozwija, patrzy na mnie coraz świadomiej, uśmiecha się do mnie, bo rozpoznaje, że jestem jej tatą - mówił dla Faktu Karol Strasburger. 

Karol Strasburger ze swoją żoną

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com

 

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana