28 czerwca odbędą się wybory prezydenckie w Polsce. Do tego dnia każdy przygotowuje się poważnie. Nie tylko sami kandydaci, a i mieszkańcy kraju, przecież od ich głosu zależy to, jak dalej potoczy się los Polski. Z okazji zbliżających się wyborów, Agata Młynarska postanowiła zaprosić do siebie na program #Agatasiekręci, Dorot Wellman, która dobrze rozumie się na polityce.

Bartosz Żukowski dalej walczy o dziecko. Padły mocne słowa

Popularne wiadomości teraz

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

Gwiazda TVN zawsze i wszędzie o wszystkim mówi szczero. Dlatego na pytanie, na kogo będzie głosować, Wellman powiedziała wprost:

Rozebrana Dominika Gwit przygotowuje coś wspaniałego. Gwiazda dzieli się niezwykłą sesją zdjęciową

Nie głosuję na urodę ani na garnitur dobrze dobrany, ani na partię polityczną. Głosuję na to, co mówią kandydaci. Uważnie słucham tego, co mówią o kobietach, co mówią o równych zarobkach oraz o równouprawnieniu, o prawach kobiet. Będę celowo wybierać takiego kandydata, który mówi o tym wyraźnie. Przyglądam się przyszłym pierwszym damom, bo one są głosem kobiet. Albo czasem milczeniem absolutnym. 

Dorota Wellman

Tak samo czytaj o tym, jak wiele gwiazd, sportowców i celebrytów zachęca by wziąć udział w tych wyborach. 28 czerwca w tym roku wyjątkowo jest datą wyborów prezydenckich. Niestety ciągle wielu zapomina, że jest to nie tylko obowiązek obywatelski, ale przede wszystkim przywilej i prawo, o które walczyli nasi przodkowie. O tym szczegółowo czytaj tutaj

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com