Maja Hyży jest byłą żoną polskiego piosenkarza Grzegorza Hyży. W 2011 roku wzięli ślub. Rok później u pary pojawili się syny-bliźniaki, Wiktor i Aleksandr. W lipcu 2013 się rozwiedli. W 2015 roku Grzegorz zawarł związek małżeński z prezenterką telewizyjną Agnieszką Popielewicz. Ceremonia ślubna odbyła się w Rzymie w Pałacu Senatorskim na Kapitolu. 

Karol Starsburger w swoje 72 lata po raz pierwszy został ojcem!

Więc i Maja zdecydowała się nowy związek. W Instagram celebrytka udostępniła zdjęcie z nowem partnerem. Specjalnie jakoś podpisywać swoje zdjęcie, piosenkarka nie stała. Tylko zostawiła:

Maja Hyży z nowym partnerem

" #nothingelse"

Popularne wiadomości teraz

Jakie wykształcenie posiada Piotr Żyła? Nigdy byście na to nie wpadli

Krwawy Księżyc w 2021 roku: co warto o nim wiedzieć

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Musimy tylko życzyć jej miłości i oczywiście czekać na nowe zdjęcia!

Polska piosenkarka Maja Hyży

„Wstydziłam i bałam się tego, co mnie spotkało” – Kasia Dziurska szczerze o swoim stanie zdrowia. Co jej dolega?

Maja Hyży popularność zyskała po dotarciu do półfinału muzycznego show X Factor. Artystka wydała album studyjny W chmurach, z którego pochodzą single Zgadnij i Kawa.

Przypominamy, że wcześniej pisaliśmy kim jest Sandra Dorsz. 25 listopada odbył się wielki final Top Model. Zostań modelką. Wśród finalistów okazała się Sandra Dorsz, która zajęła czwarte miejsce. Sam finał wygrał Dawia Woskanian. Sprawdź, kim jest ta piękna modelka Sandra Dorsz? Młoda, utalentowana modelka spodobała się jurorom swoją spektakularną uroda i zmysłowością. Sandra Dorsz jest Miss Wielkopolski Nastolatek 2017.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com