Narodziny dziecka to jest zawsze szczęśliwy moment. Niezależnie od tego, czy masz 25 lat, czy 72. Polski aktor, a także prezenter telewizyjny Karol Starsburger po raz pierwszy został ojcem. Jego żona jest wieloletnia menedżerka Małgorzata Weremczuk. Kobieta ma 35 lat i jest młodsza o 37 lat od prezentera. W ogóle para stara się nie pokazywać swojego życia własnego, a rzadko kiedy udostępnia swoje rodzinne zdjęcia. Natomiast informacja o pojawieniu dziecka nie mogła tak po prostu zostać w tajemnicy. W miniony weekend Bartosz Weremcuk, szwagier Karola, udostępnił zdjęcia na instagramowej relacji. Na jednym pojawiło się imię Laura z nadpisem:

Już jest moja córka (chrzestna)

Córka Katarzyny Skrzyneckiej i Marcina Łopuckiego obchodzi 8. urodziny

Karol Strasburger po raz pierwszy stał ojcem

Na kolejnym zdjęciu pokazano dziecko z zasłanianą buzią. Żona Małgorzata potwierdziła informację w rozmowie z "Super Expressem":

"Tak, zostaliśmy szczęśliwymi rodzicami i jest to jedyny komunikat, jaki decydujemy się przekazać w odniesieniu do sytuacji"

Polski prezenter Karol Strasburger ze swoją żoną Małgorzatą

Popularne wiadomości teraz

Jakie wykształcenie posiada Piotr Żyła? Nigdy byście na to nie wpadli

Smaki dzieciństwa - Smaczne rogaliki drożdżowe z czekoladą

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Anna Lewandowska zdradziła płeć swojego drugiego dziecka

Z naszej strony możemy tylko pogratulować rodziców i życzyć zdrowia małej księżniczce!

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Marina zwraca do Wojtka Szczęsnego. O Marinie jest ostatnio coraz głośniej. Piosnenkarka wie, jak narobić medialnego szumu i wypromować nową płytę. Ostanio przeszła nawet spektaularną metamorfozę- długie, brązowe włosy, które towarzyszyły gwieździe od początku kariery, poszły w odstawkę. Czytaj tu.

Zobacz więcej na kolezanka.com