Kogoś by nie zapytał o takim serialu, jak "Rodzinka.pl" wszyscy ci powiedzą o tym, że to jeden z najlepszych seriali w Polsce. W roli głównej: Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karoliak, Adam Zdrójkowski, Tomasz Musiał i inne. Seriał istniał całe 10 lat. A w 2020 roku skończył swoje istnienie. 

Zenek Martyniuk za jedną reklamę zarobił nieuchronną ilość pieniędzy. Od takiej sumy można oszałeć

Serial Rodzinka.pl

Ci dzieciaki, które zagrali swoją słynną rolę w tym serialu już teraz stali się całkowiecie dorosli. Tak jak i wspaniała dziewczynka Zosia, która w serialu była dobrą przyjaciółką dla małego Kacperka. Dziewczyna teraz ma już 15 lat. Od niedawna Emilia Dankwa pochwaliła się zdjęciem z okazji zakończenia roku szkolnego. Poszczegółną uwagę zwrócono na czerwony pasek, który ona otrzymała, uzyskająć ocenę średnią -5,30.

Ilona Felicjańska rozstała się mężem? Dowodem tego stał jeden SMS

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

W piątek przyszliśmy do szkoły na krótkie zakończenie roku i odebranie świadectw w małej grupie w sali z wychowawczynią, a potem odbyło się zakończenie roku online i szczerze mówiąc, totalnie nie odczułam początku wakacji... Może dlatego, że od ponad 3 miesięcy i tak większość dni przesiedziałam w domu, i co prawda, uczestniczyłam w lekcjach, lecz dziennie były 2/3 i nie wpływały raczej jakoś mocno na resztę dnia. No i ta pogoda...  Ale trzeba się cieszyć tym, co jest! - napisała Emilia Dankwa na Instagramie.

View this post on Instagram

WAAKAACJEE🤩 (pomińmy fakt, że są już od wczoraj :p) a po nich do liceum🤪 • W piątek przyszliśmy do szkoły na krótkie zakończenie roku i odebranie świadectw w małej grupie, w sali z Wychowawczynią, a potem odbyło się zakończenie roku online i... szczerze mówiąc, totalnie nie odczułam początku wakacji... może dlatego, że od ponad 3 miesięcy i tak większość dni przesiedziałam w domu, i co prawda, uczestniczyłam w lekcjach, lecz dziennie były 2/3 i nie wpływały raczej jakoś mocno na resztę dnia. No i ta pogoda...🌧⛈ Ale trzeba się cieszyć tym, co jest!😅 • Jesteście zadowoleni ze swojej średniej? Macie świadectwo z wyróżnieniem?😄 • ps. kto doczytał do końca, niech wyśle 🍿 hehe

A post shared by Emilia Dankwa (@emiliadankwa_official) on

Patrząc na nią, rozumiesz, jak szybko wyrosła ta mała dziewczynka z serialu. W jej sieciach społecznościowych możemy zobaczyć jeszcze mnóstwo zdjęć tego, jak Emilia obecnie wygląda.

View this post on Instagram

🍓❤

A post shared by Emilia Dankwa (@emiliadankwa_official) on

View this post on Instagram

macie jakieś nietypowe zwierzątka?😄🦎

A post shared by Emilia Dankwa (@emiliadankwa_official) on

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com