Zenek Martyniuk jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób w polskim show-biznesie. Jego piosenkę "Przez twe oczy zielone" śpiewa każdy. Gwiazdor już sporo lat korzysta się z wiekiej popularności. Nakręcono nawet film o nim, który ma nazwę "Zenek". Martyniuk zawsze ma wielką fortunę w życiu, i nawet w czasach strasznej pandemii i wielkiego kryzysu, nie odmówił sobie w kupowaniu kolejnego auta.

Zenek Martyniuk

Joanna Krupa zabiera swoją córkę nad polskie morze. Dziewczynka przyjechała na ojczyznę swojej matki

Teraz dla Zenka Martyniuka fortuna znowu przygotowała dobrą niespodziankę. A właśnie chodzi o to, że król disco polo zaistniał w reklamie, która zapłaciła mu dobrą ilość pieniędzy. W sieci pojawił się spot reklamowy, w którym Martyniuk reklamuje zakupy w jednym ze sklepów ze sprzętem elektronicznym w rytm hitu "Przez Twe oczy zielone".

Dlaczego właśnie Zenek Martyniuk? Manager ds. marketingu sieci sklepów odpowiada na to pytanie:

Popularne wiadomości teraz

"Albo przeniesiemy moją matkę do nas, albo wniesiemy pozew o rozwód": takie ultimatum postawił mi mąż po narodzinach mojego dziecka

"W sobotę zastałam syna i synową w ich mieszkaniu. Otworzyłam drzwi kluczem i oniemiałam"

"Po wypisie rodzice zabrali mnie do domu, ponieważ chciałam zrobić mężowi niespodziankę. Poszłam do mieszkania z dzieckiem, a mój mąż nie był sam"

"Dlaczego taka piękna kobieta jest smutna": miły nieznajomy podszedł do kobiety z czwórką dzieci i zaproponował jej spotkanie

Na współpracę z panem Zenkiem Martyniukiem zdecydowaliśmy się z wielu powodów. Istotna była dla nas nie tylko rozpoznawalność i ogólna sympatia, jaką cieszy się gwiazdor, ale także jego autentyczność i naturalność na scenie oraz poza nią. Jesteśmy przekonani, że pozytywna energia naszej gwiazdy zachęci do wizyty w naszych sklepach wszystkich tych, którym w duszy gra muzyka.

Zenek Martyniuk krół disco polo

Gwiazda „Klanu” pokazała jak mieszka. Jest luksusowo, ale nie każdemu ten wystrój się spodoba

Jaką iłość pieniędzy zarobi krół disco polo? Jak informuje Super Express, za 34-sekundową reklamę król disco polo zarobił okrągły milion złotych. Ale cóż, dla Martyniuka to zwykłe pieniędzy, do których on się przyzwyczaił. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com