Polska modelka Joanna Krupa teraz znajduje się w Polsce, aby kręcić program "Top Model". Na szczęście bez żadnego problemu mogła przyłecić do Polski i nie siedzieć na 14-dniewnej kwarantannie. Oczywiście nie mogła nie wziąć ze sobą swoją małą, kochaną córeczkę Ashę-Leigh. Oczywiście nie mogła ją zostawić w USA.

Anna Mucha cała kwitnie i pachnie. Widać, że jest zakochana

Popularne wiadomości teraz

Test psychologiczny: który mężczyzna ci najbardziej się podoba? Dowiedz się, jaką kobietą jesteś

Patrycja Sołtysik źle znosi rozstania z mężem. Tęsknota jest bardzo silna

Ananasy z cukinii: nie da się odróżnić od prawdziwych!

TOP10 nietypowych miejsc na wakacje w Polsce. Jest tam pięknie i spokojnie

Asia kocha Polskę i chce tą miłością zarazić Ashę. Rok temu zwiedzała nasz kraj z mężem Douglasem -mówi informator z Fakt24.

Okazuje się, że modelka ze swoim dzieckiem też ma w planach odwiedzić polskie morze. 

Na pewno wybiorą się z córeczką do Krakowa i nad Bałtyk, bo te miejsca są jej sercu szczególnie bliskie. No i w końcu naje się pierogów, bo one nigdzie jej tak nie smakują jak u nas -informuje Fakt24.

Małgorzata Kożuchowska na urlopie. Podzieliła się zdjęciem z morza

Joanna Krupa od niedawna stała mamą. Teraz wychowuje swoją małą i śliczną córeczkę. W jej sieciach społecznościowch możemy zobaczyć mnóstwo zdjęć tego cudownego skarba. Krupa dobrze się spełnia w roli matki. Asha-Leigh rośnie bardzo szybko i coraz bardziej zachwyca fanów Krupy swoją pięknością. 

View this post on Instagram

💗👼

A post shared by Joanna Krupa (@joannakrupa) on

Maffashion całkowicie zmieniła swoją fryzurę. Maffashion (Julia Kuczyńska) zna się na modzie jak nikt inny. Jest znaną polską blogerką, która inspiruje każdą kobietę na piękno. Dziewczyna aktywnie prowadzi swoje sieci społecznościowe, gdzie dzieli się nie tylko zdjęciami swojej pięknej sylwetki, a i dobrymy poradami dla kobiet, stosujące się stylizacji.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com