Maffashion (Julia Kuczyńska) zna się na modzie jak nikt inny. Jest znaną polską blogerką, która inspiruje każdą kobietę na piękno. Dziewczyna aktywnie prowadzi swoje sieci społecznościowe, gdzie dzieli się nie tylko zdjęciami swojej pięknej sylwetki, a i dobrymy poradami dla kobiet, stosujące się stylizacji.

Lara Gessler szczerze o tym, jaką babcią będzie Magda Gessler. Padły mocne słowa

Popularne wiadomości teraz

Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Ogórki konserwowe idealny przepis na zapasy zimowe

Jak dziś wyglądają bliźniaki syjamskie, które zostały podzielone 14 lat temu?

Każdy pamięta Julię, jako śliczną blondyneczką. Natomiast z niedawnych porów sytuacja całkowicie się zmieniła. Maffashion zmieniła swoją fryzurę, od blondu nie pozostalo ani śladu. Swoją metamorfozą blogerka podzieliła się w swoich sieciach społecznościowych.

Hi #darkhair / taki mały spontan od @gaba_hair_story / możliwe, ze to tymczasowa koloryzacja 😊 Znając siebie długo nie wytrzymam w jednej wersji :) -napisała Maffashion.

Maciej Dowbor zdjęcia sprzed lat. Jak wcześniej wyglądał syn znanej prezenterki Katarzyny Dowbor?

Internautom bardzo się spodobała taka metamorfoza celebrytki. Wszyscy zaczęli pisać swoje komentarzy, tak jak i polskie gwiazdy.

Śliiiiiicznie -napisała Barbara Kurdej-Szatan.
Ślicznie  - komentarz od Małgorzaty Rozenek-Majdan.
Super -napisała Natalia Siwiec.
 
A jak am taki nowy wygląd Maffashion?
 
Edyta Herbuś chwali się gorącym zdjęciem z basenu. Edyta Herbuś jest znaną polską tancerką i osobowośią telewizyjną. W swoje 39 lat wygląda perfekcyjnie i seksownie. Znajduje się w związku z Piotrem Bukowieckim. Para nie ma dzieci. Kiedyś w wywiadzie z Jastrzabpost, tancerka zdradziła, że bardzo wierzy w to, że w pzyszłości będzie miała dzieci.