Edyta Herbuś jest znaną polską tancerką i osobowośią telewizyjną. W swoje 39 lat wygląda perfekcyjnie i seksownie. Znajduje się w związku z Piotrem Bukowieckim. Para nie ma dzieci. Kiedyś w wywiadzie z Jastrzabpost, tancerka zdradziła, że bardzo wierzy w to, że w pzyszłości będzie miała dzieci.

"Ja wierze w takie zaufanie też do jakiegoś prowadzenia wyższej siły. Możemy to nazwać boską energią, kto jak lubi. Ale ufam temu, podaje się temu, co ma być"

Popularne wiadomości teraz

Plotki o Tomaszu Kammelu się potwierdziły. To koniec jego pracy

Koniec programu 500 plus. Rząd tłumaczy!

Serce w Bieszczadach, jako pamiątką o silnej miłości

TOP10 nietypowych miejsc na wakacje w Polsce. Jest tam pięknie i spokojnie

Ile emerytury dostaje Jarosław Kaczyński? Przeciętny Kowalski może o takiej kwocie pomarzyć

Tak samo dodała, że całkowicie jes tspokojna, że obecnie nie ma dzieci i z wielkim pokojem  duszy czeka na to, aż ten szczęśliwy moment w jej życiu nastąpi. A dopóki to się nie wydarzyło, polska gwiazda dzieli się zdjęciami swojej przepięknej urody. Prezentuje piękne ciało i cieszy się ze spokojnych chwili. W swoich sieciach społecznościowych celebrytka podzieliła się zdjęciem z basenu. Trzeba się przyznać, że jest to bardzo gorące zdjęcie. Na pewno każdy, kto to zobaczy, chce natychmiast znajdować się obok Herbuś. 

Śniło mi się dziś, że mieszkałam w oceanie ... co to może oznaczać ? -napisała Edyta Herbuś.

Jak wam?

Anna Mucha cała kwitnie i pachnie. Widać, że jest zakochana. Od jakiegoś czasu prywatne życie Anny Muchy znajduje się centrum uwagi. Gwiazda zaczęła się spotykać z nowym partnerem, który jest tak samo z zawodu aktorem -Kubą Wonsem. Jak się później okazało, mieli relacje jeszcze wcześniej, tylko nikt o tym nie wiedział, dopóki nie złapali ich paparazzi. Ze swoim byłym mężem, Marcelem Sorą, z którym Mucha ma dwóch dzieci: Teodora i Stefanię, znajdowała się w związku przez całe 10 lat.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com