Życie Dawida Narożnego w jedną chwilę całkiem się zmieniło. Wcześniej był wokalistą zespołu "Piękni i Młodzi", który właśnie on sam i założył. Współpracował ze swoją, kochaną wtedy żoną Magdą Narożną i wydawało się, że w takim kierunku jego życie potoczy się dalej. Ale jednak nie. W zeszłym roku Magda Narożna ogłosiła tego, że one z Dawidem się rozstają. Jak by to nie musiało mieć wieki wpływ na sam zespół. Tak przynajmniej myśleli. Później Dawid został całkowicie wycofany z zespołu.

O jej ciąży mówił cały kraj. 14 letnia Daria została mamą

Popularne wiadomości teraz

Syn Krzysztofa Krawczyka otwiera się o Marianie Lichtmanie. Emocjonalne słowa, które poruszają serca

Joanna Opozda na nowej drodze miłości. Znana aktorka spotyka się ze studentem o wiele lat młodszym

Odeszła wybitna aktorka Barbara Borys-Damięcka. Mama Grzegorza Damięckiego miała 85 lat

Roksana Węgiel zaskakuje wszystkich szczegółami swojego ślubu. Zdradza nazwisko i suknię ślubną w niespotykany sposób

Byłe małżonkowie obok siebie mają teraz innych partnerów. Magda często chwali się swoim nowym mężczyzną u siebie na Instagram, no i Dawid też ma nie małe szczęście. Od niedawna poinformował wszytskich o tym, że niezadługo zostanie ojcem. Ze swoją nową parnerką Joanną, para czeka na pojawienie się współnego dziecka. O tym pisaliśmy wcześniej w naszym artykule.

Od niedawna portal Plotek złapał przyszłych rodziców w momencie, gdy razem kupowali wózek dla swojego przyszłego dziecka. Informator zdradził, że para zamierza kupić najdroższy model. 

Jak dzisiaj wygląda Tomasz Sekielski? Trudno poznać dziennikarza

Gwiazda disco polo i jego partnerka byli bardzo podekscytowani, oglądali tylko najdroższe wózki z najwyższej polki. Oboje cenią sobie luksus i wygodę, tego samego chcą dla swojego dziecka. Widać, że nie mogą się doczekać -powiedział informator dla Plotek. 

Zdjęcia z portalu Plotek

Zdjęcia z portalu Plotek Dawid Narożny

Zdjęcia z portalu Plotek Dawid Narożny wybiera wózek

Ciekawe, jaki w końcu wózek wybierze szczęśliwa para?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com