Życie Dawida Narożnego w jedną chwilę całkiem się zmieniło. Wcześniej był wokalistą zespołu "Piękni i Młodzi", który właśnie on sam i założył. Współpracował ze swoją, kochaną wtedy żoną Magdą Narożną i wydawało się, że w takim kierunku jego życie potoczy się dalej. Ale jednak nie. W zeszłym roku Magda Narożna ogłosiła tego, że one z Dawidem się rozstają. Jak by to nie musiało mieć wieki wpływ na sam zespół. Tak przynajmniej myśleli. Później Dawid został całkowicie wycofany z zespołu.

O jej ciąży mówił cały kraj. 14 letnia Daria została mamą

Popularne wiadomości teraz

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Rewelacyjnie smaczny i banalnie prosty przepis na piernik

Ananasy z cukinii: nie da się odróżnić od prawdziwych!

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Byłe małżonkowie obok siebie mają teraz innych partnerów. Magda często chwali się swoim nowym mężczyzną u siebie na Instagram, no i Dawid też ma nie małe szczęście. Od niedawna poinformował wszytskich o tym, że niezadługo zostanie ojcem. Ze swoją nową parnerką Joanną, para czeka na pojawienie się współnego dziecka. O tym pisaliśmy wcześniej w naszym artykule.

Od niedawna portal Plotek złapał przyszłych rodziców w momencie, gdy razem kupowali wózek dla swojego przyszłego dziecka. Informator zdradził, że para zamierza kupić najdroższy model. 

Jak dzisiaj wygląda Tomasz Sekielski? Trudno poznać dziennikarza

Gwiazda disco polo i jego partnerka byli bardzo podekscytowani, oglądali tylko najdroższe wózki z najwyższej polki. Oboje cenią sobie luksus i wygodę, tego samego chcą dla swojego dziecka. Widać, że nie mogą się doczekać -powiedział informator dla Plotek. 

Zdjęcia z portalu Plotek

Zdjęcia z portalu Plotek Dawid Narożny

Zdjęcia z portalu Plotek Dawid Narożny wybiera wózek

Ciekawe, jaki w końcu wózek wybierze szczęśliwa para?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com