Tomasz Sekielski jest znanym polskim dziennikarzem radiowym i telewizyjnym. Autor dokumentalnego filmu "Tylko nie mów nikomu" i "Zabawa w chowanego", gdzie został poruszony temat wykorzystywania seksualnego dzieci w Kościele katolickim w Polsce. Sekielski ma żonę Annę i dwójkę dzieci: Julię i Łukasza. 

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała jedną rzecz, która ułatwia jej opiekę nad małym synkiem

Popularne wiadomości teraz

Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

Ananasy z cukinii: nie da się odróżnić od prawdziwych!

Kalendarz strażaków z Australii z małymi kotkami. Na ten widok od razu zrobi Ci się gorąco

Jak dziś wyglądają bliźniaki syjamskie, które zostały podzielone 14 lat temu?

Połroku temu, dziennikarz poważnie zajął się swoim zdrowiem i ciałem. Miał operacje na zmniejszanie żołądka, co pomogła mu nie tak mocno odczuwać głód. Tomasz Sekieslki schudł na 70 kilogram. Teraz gwiazdor dzieli się efektem kolosalnej pracy nad sobą. Patrząc na jego foto, rozumiesz, że przed tobą całkowicie inny człowiek. Wygląda bardzo pięknie i seksownie!

Joanna Koroniewska prezentuje swoje zdjęcie w bikini. Joanna Koroniewska, żona znanego dziennikarza Macieja Dowbora, w swoich sieciach społecznościowych podzieliła się letnim zdjęciem w bikini. Miała na sobie niebieski ustrój kąpiełowy i swój uśmiech na twarzy. Ale poszczegółną uwagę było zwrócono na coś innego, a między innymi na jej biust. W komentarzach hejterzi pisali -Deska. O tym szczegółowo możesz przeczytać w naszym artykule.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com