To wydarzyło się podczas debaty z udziałem Rafała Trzaskowskiego w Lesznie Areny Prezydenckiej. W momencie, gdy dziennikarka Agnieszka Burzyńska zapytała o wiek emerytalny, Trzaskowski zaczął odpowiadać na jej pytanie, mówiąc o tym, że będzie wetował każdy projekt podwyższenia wieku, w którym Polacy przechodzą na emerytury.

Zarobki Krzysztofa Jackowskiego wyszły na jaw. Takiej kwoty nikt się nie spodziewał

Jego wypowiedź w jednym momencie nagle się skończyła. Kandydat Koalicji Obywatelskiej zauwazył, że dziennikarka zasłabła. Nie długo myśląc, Rafał Trzaskowski szybko na to zareagował. Polityk szybko rzucił się po wodę przygotowaną dla nieobecnego prezydenta Andrzeja Dudy i pośpieszył się za pomocą. Na szczęście, coś strasznego z Burzyńską się nie stało. Źle się czuła z powodu wysokiej temperatury w pomieszczeniu.

Rafał Trzaskowski

Trzaskowski

Popularne wiadomości teraz

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Ale wtopa! Katarzyna Cichopek pokazała przypadkiem rozebranego męża. Ma się czym pochwalić

Joanna Krupa pokazała pokoik córki, który znajduje się w Polsce. Bardzo wygodne i miłe

Tak samo czytaj o tym, jak Małgorzata Trzaskowska pokazała swoją siostrę bliźniaczkę. Od tego, jak jej mąż Rafał Trzaskowski zaczął kandydować na prezydenta, ona zaczęła prowadzić bardziej publiczne życie. Małgorzata Trzaskowska możliwie, że wkrótce zostanię piewszą damą Rzeczypospolitej Polski. Kobieta założyła swoje własne konto na Instagram i zaczęła dzielić się ze wszytskimi swoimi zdjęciami. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com