Popularność Krzysztofa Jackowskiego z dnia na dzień jest coraz większa. Mimo tego, że większość z nas z pewnością zadeklarowałoby, że nie wierzy w przepowiadanie przyszłości, jasnowidz z Czołnuchowa zgromadził dotychczas potężne grono fanów. Wiele osób traktuje zajęcie mężczyzny jako rozrywkę, lecz są i tacy, którzy widzą w nim ostatnią nadzieję, tak jak rodzice zaginionych dzieci czy żony dawno niewidzianych mężów. W końcu gdy w grę wchodzi życie naszych bliskich nie ważne są nasze przekonania czy poglądy - wykorzystujemy każdą opcję w walce o prawdę.

TOP10 zdjęć psów, których miny rozkładają na łopatki. To prawdziwi mistrzowie komedii

W związku z rozwijającą się karierą nasuwa się więc pytanie: Ile zarabia Krzysztof Jackowski? Czy jego praca to jedynie forma dobrego interesu czy to jednak pewien sposób powołania? Okazuje się, że jasnowidz nie ukrywa tej informacji i otwarcie mówi o swoich zarobkach.

Ile zarabia najpopularniejszy jasnowidz w Polsce?

W swojej książce wróżbita wyjawił, że w ramach działalności swojej firmy dotyczącej zjawisk paranormalnych pobiera zaledwie 200 zł od sprawy, których wcale nie ma tak wiele, jak mogłoby się wydawać.

Miesięcznie rozwiązuję pięć, sześć spraw, choć zdarza się, że tylko dwie. Różnie to bywa. Najwięcej zleceń jest latem, ponieważ ludzie wyjeżdżają na wakacje, kąpią się w morzu, jeziorach, rzekach. Losowych zdarzeń jest wtedy więcej — i o wypadek nietrudno — czytamy w książce Przemysława Lewickiego Jasnowidz Jackowski.

Popularne wiadomości teraz

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Patrycja Sołtysik źle znosi rozstania z mężem. Tęsknota jest bardzo silna

Finał WOŚP przeniesiony. Owsiak zdecydował się na ważny krok

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Znani rodzice, którzy wychowują ciężko chore dzieci. Ich życie jest trudniejsze, niż myśleliśmy

Podobno wynika to z faktu, iż mężczyzna traktuje swoją pracę odpowiedzialnie. Wie, że nie wszystkie jego sprawy ulegają rozwiązaniu, a nie chce, by potem ludzie czuli się oszukani. Dodatkowo jasnowidz pochodzi z ubogiej rodziny i docenia jakość pieniądza. Woli uczciwie zarobić mniej, niż wzbogacić się na czyimś nieszczęściu.

Wierzycie w to wyznanie?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com