Beata Kozidrak polska piosenkarka od zawsze błyskawiczne występowała na scenie. Śpiewała największy hity zespołu Bajm i była jedną z najseksowniejszych gwiazd. Była żoną Andrzeja Pietrasa, z którym współpracowała. Razem byli przez całe 36 lat, owocami ich związku są dwie córki: Agata i Katarzyna.

Gwiazda TVP oskarżona o oszustwa podatkowe. Grozi jej do 8 lat więzienia

Popularne wiadomości teraz

Co wydarzyło się w życiu osobistym Marty Manowskiej

Karol Strasburger cieszy się ze swojego ojcowstwa: "Laurze pozwalam na budzenie mnie o trzeciej nad ranem"

Najkrótsze małżeństwa w historii. Rekordziści pokłócili się i rozstali się w dniu ślubu

Maryla Rodowicz skarży się na brak pieniędzy: "Trzeba zaciskać pasa jak nigdy"

W jakimś momencie, po rozwodzie z mężem, miała obok siebie mężczyznę, tożsamość jakiego nie ujawniała. Obecnie Beata Kozidrak jest singielką. Od niedawna wokalistka ujawniła swoją bół, jaka znaduje się u niej w środku. Okazuje się, że gwiazda czuje się bardzo samotnią i potrzebuje mężczyzny obok siebie. W swoich sieciach społecznościowych Kozidrak podzieliła się ze wszystkimi swoim nastojem.

Agata Duda na kilka dni przed wyborami zdecydowała się na zaskakujący gest. Co na to wyborcy?

W pewien sposób jestem silną kobietą, bo wychodzę na scenę i nią rządzę. Ale czy do końca tak jest? Nie wiem. Na pewno kiedy schodzę ze sceny, to jestem bardzo delikatną kobietą, która potrzebuje męskich rąk, potrzebuje męskich ramion, potrzebuje po prostu przytulenia. Ale w życiu trzeba sobie radzić, więc radzę sobie tak, jak to widzicie -powiedziała Beata Kozidrak. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com