Marcelina Zawadzka to jedna z najbardziej zapracowanych prowadzących w TVP. Od lat już prowadzi "Pytanie na śniadanie", a oprócz tego angażuje się w projekty modowe, bowiem ma za sobą wygraną koronę miss Polonia. Jest piękną i inteligentną kobietą, która uwielbia świat motoryzacji. A jednak, na prezenterkę padły poważne oskarżenia. W rozmowie z naTemat.pl. postanowiła wyjawić jednak całą prawdę na ten temat.

View this post on Instagram

To, że nie potrafię usiedzieć na miejscu – to wiadomo 😉 Lato ☀️☀️jest szczególne pod tym względem, ponieważ jestem ciągle w ruchu, ciąąąągle 🐆🦋🏄🏼‍♂️🚴🏼‍♀️🏍🚜 A to bieganie, a to motocykl, a to skutery wodne czy deska, potem spotkanie z przyjaciółmi 👫😉 🧝🏼‍♀️🧝🏼‍♂️ Ostatnią rzeczą o jakiej chce myśleć podczas takich ekspresowych dni to poprawienie makijażu 🦹🏼‍♀️ Dlatego zdecydowałam się na współpracę z Avon. Jestem Ambasadorką najnowszej kolekcji POWER STAY która jest wodoodporna i supertrwała i utrzymuje się cały dzień 🦾👩🏻‍🎤👩🏼‍🔬Dwa dni temu sprawdzałam jak radzi sobie w morzu podczas pływania na skuterach oraz w wodzie, bo nie mogłam się powstrzymać, przed wskoczeniem do niej gdyż wydawała się tak ciepła! – i udało się! Nic sie nie rozmazało 🧚🏻‍♀️ A Wy sprawdzałyście już możliwości tych produktów? Podczas sesji zdjęciowej wytrzymał tez cały dzień – także jestem dobrej myśli -  a tusz do rzęs jest rewelacyjny, mój must have tego lata 👁👁 #wyzwaniepowerstay #Zoom_na_oko #avonpowerstay #summerstay @avon_polska #backstage

A post shared by Marcelina Zawadzka (@marcelina_zawadzka) on

Marcelina Zawadzka jest zamieszana w aferę związaną z tzw. karuzelą vatowską, wobec której kilka miesięcy temu ruszył proces. Sprawa dotyczy m.in. wyłudzenia prawie 58 mln zł. 

Popularne wiadomości teraz

Zobacz, co się stało z aktorami najsłynniejszego serialu telewizyjnego w Polsce „M jak miłość”

Karol Strasburger cieszy się ze swojego ojcowstwa: "Laurze pozwalam na budzenie mnie o trzeciej nad ranem"

Maryla Rodowicz skarży się na brak pieniędzy: "Trzeba zaciskać pasa jak nigdy"

Ale wtopa! Katarzyna Cichopek pokazała przypadkiem rozebranego męża. Ma się czym pochwalić

Zyskała karierę dzięki komedii „Kogel-mogel”. Mało kto wie, jak nieszczęśliwe było jej życie prywatne

Prawnik modelki wyznał, że jego klientka jest oskarżona o formalne użycie jako nierzetelnych dokumentów w deklaracjach podatkowych – art. 271a kk, za co grozi nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Ciężko mi komentować tę sprawę, bo czuję się w niej podwójnie oszukana. Najpierw straciłam pieniądze na transakcji z nieuczciwym kontrahentem, który miał sprzedać mi produkty modowe, a nigdy tego nie zrobił, chociaż pieniądze otrzymał. Potem dowiedziałam się, że obsługujące mnie biuro księgowe, dokumenty tejże feralnej transakcji, w sposób jak się okazało nieuprawniony, uwzględniło w księgach rachunkowych i deklaracjach podatkowych, czego ponoć robić nie wolno. Ja osobiście tymi rozliczeniami się nie zajmowałam, bo się po prostu na tym nie znam. Dlatego zatrudniłam firmę księgową. - tłumaczy Zawadzka

Zarobki Krzysztofa Jackowskiego wyszły na jaw. Takiej kwoty nikt się nie spodziewał

Sprawa wygląda tak, że Zawadzka powierzyła swoje finanse nieodpowiedniej osobie, na czym może stracić głównie jej dobre imię. Mamy jednak nadzieję, że sprawa zostanie wyjaśniona, prezenterka zostanie oczyszczona z zarzutów. Z pewnością będzie to dla niej nauczka, by ostrożniej dobierać w przyszłości współprace na jakie się decyduje.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com