12 lipca w Polsce odbyła się II tura wyborów prezydenckich, z czego później dowiedziałyśmy  się o tym, że otrzymał zwycięstwo Andrzej Duda. Sporo polskich gwiazd w swoich sieciach społecznościowych dzieliły się zdjęciami tego, jak głosowali. Do tego grona dołączyła się tak samo i polska aktorka Anna Mucha. 

W jej Instagram widzimy, że do tego wydarzenia gwiazda przygotowała się wyjątkowo. Założyła długą, białą sukienkę, a zamiast zwykłej maseczki ochronnej miała na głowie przyłbicę twarzy. Niektóre uważają, że taki wygląd idealnie pasuje bardziej do kościoła.

Popularne wiadomości teraz

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Finał WOŚP przeniesiony. Owsiak zdecydował się na ważny krok

Rewelacyjnie smaczny i banalnie prosty przepis na piernik

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Kinga Duda zamierza zostać w Polsce. Córka prezydenta nie chce więcej Londynu

 Internauci polskiej gwiazdy pod zdjęciem zaczęli pisać swoje niezadowolone komentarzy. I widać, że nie odmawiały sobie w chamskim tonie.

Mucha, co za stylówa? Wirus może być na włosach lub butach, więc po powrocie do domu musisz się oblać spirytusem. I wypić butelkę wina. Takie obrazki sprawiają, że już wiem, że madia potrafią z ludźmi wszystko, dlatego 2 miesiące temu z ogonkiem wyp***doliłem media i wiadomości z mojego życia.

Jejku, pierwsza myśl, co ta dziewczynka z Pierwszej Komunii tutaj robi...

Spójrz na SIEBIE. Propaganda. Idiotka. Siostra zakonna. Szkoda, że zbroi nie założyłaś. Żal tak tępych ludzi. 

Lewandowscy planują trzecie dziecko? Sportowa rodzina odpowiada

Sama Anna Mucha w żadny sposób nie zareagowała na to. Na jej punkt wiedzenia był to dobry wygląd do tego, aby pójść i zagłosować na prezydenta Polski. Jak wam Anna Mucha w tej stylizacji?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com