Małgorzata i Radosław Majdan od miesiąca cieszą się ze swojego małego, współnego dziecka Henryka. Na pojawienie się tego malucha para czekała sporo lat, Małgosia długo nie mogła zajść w ciążę, aż dopóki nie skorzystała się z metody in vitro. Teraz w swoich sieciach społecznościowych szczęśliwe rodzice dziełą się słodkimi zdjęciami małego Henryka i pokazują wszytsko to, co robi mały synek.

Małgorzata Socha ma koronawirusa? Reżyser „Przyjaciółek” jest przerażony

Popularne wiadomości teraz

Plotki o Tomaszu Kammelu się potwierdziły. To koniec jego pracy

Test psychologiczny: który mężczyzna ci najbardziej się podoba? Dowiedz się, jaką kobietą jesteś

Koniec programu 500 plus. Rząd tłumaczy!

Serce w Bieszczadach, jako pamiątką o silnej miłości

Okazuje się, że Henryk Majdan powinien był mieć w ogóle inne imię. Właśnie Małgorzata Rozenek chciała nazwać syna Franciszkiem.

Małgosia nie mogła doczekać się, aż jej trzeci syn przyjdzie na świat. Do samego końca nie wiedziała, jak go nazwie. Wiedziała jednak, że będzie to staropolskie imię, ponieważ ma do takich słabość. Jeszcze w drodze do szpitala obstawała za Franciszkiem, ale kiedy chłopiec pojawił się na świecie, podjęli z Radkiem decyzję, że będzie to Henryk -zdradził informator dla portalu Plotek. 

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel przeżywają trudny czas. To było do przewidzenia

Ciekawe, że do samego porodu Małgosia była pewna w tym, że to będzie syn Franciszek. Ale w momencie, gdy pierwszy raz zobaczyła twarz dziecka, zmieniła swoje zdanie i dokładnie powiedziała, że to jest Henryk. 

Od niedawna pisaliśmy o tym, jak Małgorzata Rozenek-Majdan znalazła czas dla siebie. Małgorzata Rozenek-Majdan od niedawna stała mamą po raz trzeci. Na świat pojawił się jej współny synek z Radosławem Majdanem, Henryk Majdan. Od pierwszego związku Małgosia ma już dwóch synów: Stanisława i Tadeusza. Teraz świeżo upieczona matka sporo czasu oczywiście poświęca swojemu małemu dziecku. Ale tak samo i pracuje. Rozenek-Majdan wróciła się do nagrań do Projekt Lady na TVN. O tym szczegółowo czytaj w naszym artykule.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com