Małgorzata Borysiewicz jest uczestniczką programu "Rolnik szuka żony". Wybrankiem Małgosi został Paweł Borysewicz po zakoczeniu programy para natychmiast wzięła ślub. U nich urodziło się dziecko -syn Ryszard. Teraz Małgosia znajduje się w drugiej ciąży i z niecierpliwością czeka na to, aż ich współn dziecko pojawi się na świat.

View this post on Instagram

Kto dziś ogląda #rolnikszukazony ?

A post shared by Paweł Borysewicz (@paulo_borysewicz) on

Jak ułożył się los aktorki z filmu "Znachor"?

Popularne wiadomości teraz

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Od niedawna Małgosia zdradziła płeć swojego dziecka. Z okazji urodzin swojego męża, gwiazda zamieściła zdjęcie razem z Pawłem i poinformowała wszytskim o tym, kto u nich się urodzi?

„Happy birthday Paweł ❤️ Dorwałam się do mężowego telefonu i choć dużo ostatnio na nim zdjęć z naszym synkiem, to mam też takie, które nastrój nam poprawiły🙂Paweł to optymista i choć czasem i takie dni jak dziś, ten optymizm trochę ostudziły, ale my naprawdę cieszymy się ze swojego normalnego, codziennego życia i ten optymizm staramy się Wam pokazać jak najczęściej❤️ 100 lat mężu! Ode mnie, Rysia i naszej Córeczki ❤️❤️❤️❤️❤️ -napisąła Małgorzata Borysiewicz. 

View this post on Instagram

Happy birthday Paweł ❤️ choć nasz wieczór miał wyglądać tak, jak na 1 zdjęciu, to natura nam trochę zmieniła plany, a raczej przesunęła, bo weekend przed nami i to sobie odbijemy. Dorwałam się do mężowego telefonu i choć dużo ostatnio na nim zdjęć z naszym synkiem, to mam też takie, które nastrój nam poprawiły🙂Paweł to optymista i choć czasem i takie dni jak dziś, ten optymizm trochę ostudziły, ale my naprawdę cieszymy się ze swojego normalnego, codziennego życia i ten optymizm staramy się Wam pokazać jak najczęściej❤️ 100 lat mężu! Ode mnie, Rysia i naszej Córeczki ❤️❤️❤️❤️❤️ Bo z tych optymistycznych wydarzeń cieszymy się najbardziej.To dla nas najcenniejsze! Ten rok będzie cudowny!

A post shared by Małgosia Borysewicz (@rolnikwszpilkach) on

Justyna i Piotr Żyła w burzliwej kłótni na oczach wszystkich Polaków. Tak źle jeszcze nie było

Też z wielką niecirpliwością czekamy na to, aż dziewczynka się narodzi!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com