Wszyscy chyba doskonale pamiętamy głośny rozwód znanego skoczka narciarskiego Piotra Żyły, po którym jego była partnerka - Justyna zyskała ogólnokrajową popularność i sławę. I choć w ostatnim wywiadze Justyna zapewniała, że jej relacja z Piotrem jest dobra, w ten weekend na światło dzienne wyszły nowe fakty.

Wszystko zaczęło się od screena, którego Justyna opublikowała na swoim Insta Story. Była to rozmowa jej byłego męża z córką, podczas której mężczyzna skrytykował urodę swojej byłej małżonki, na co jego córka odpowiedziała "Nienawidzę cię. Okropny jesteś."

Anna Lewandowska w kusej sukience z przeceny. Odważna stylizacja jak na uroczystość weselną

Piotr Żyła nie pozostał dłużny i postanowił odpowiedzieć byłej żonie na ten medialny atak.

Popularne wiadomości teraz

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Koniec programu 500 plus. Rząd tłumaczy!

Serce w Bieszczadach, jako pamiątką o silnej miłości

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Hmmm tak sobie myślę, jakim trzeba być człowiekiem, żeby tak bardzo nienawidzić drugiego? Starałem się nie komentować swoich prywatnych spraw w sieci, ale jeżeli chodzi o moje Dzieci, to już jest lekka przesada. Ileż można wysłuchiwać grożeń i obelg na swój temat. Troszkę wytrzymałem, ale mówię dość, chcecie prawdę, proszę: Przecież facet nie ma żadnych praw. Bo to zawsze on jest winny, a ona tylko dostaje wysokie alimęty i nie musi robić nic, ale to i tak jest jeszcze źle. Bo i tak musisz prosić, żeby dostać Dzieci, i musisz czekać czy trafisz na dobry humor, czy nie pocałujesz klamki. A ty zamiast z Dziećmi wyjedziesz i tak z rozbitą szybą w aucie. A dla tych o mocnych nerwach jedna wiadomość z mojej codzienności w relacji. Ale musicie szybko czytać, bo za godzinę usunę, bo może to jednak nie jest prawda. I tak na przyszłość Justynko załatwiajmy swoje sprawy między Sobą, ewentualnie na Policji, po co w to mieszać pół Polski?? Rozumiem pandemia, nudzi Ci się, ale ja mam co robić naprawdę. - napisał sportowiec

View this post on Instagram

Dada Pieter 1:0🤣 Hmmm tak sobie myśle jakim trzeba być człowiekiem żeby tak bardzo nienawidzić drugiego?🤔 Starałem sie nie komętować swoich prywatnych spraw w sieci, ale jeżeli chodzi o moje Dzieci to już jest lekka przesada. Ileż można wysłuchiwać grożeń i obeg na swój temat. Troszke wytrzymałem ale mówie dość, chcecie prawde prosze: Przecież facet nie ma żadnych praw. Bo to zawsze on jest winny, a ona tylko dostaje wysokie alimęty i nie musi robić nic, ale to i tak jest jeszcze źle. Bo i tak musisz prosić żeby dostać Dzieci i musisz czekać czy trafisz na dobry humor czy nie pocałujesz klamki🤣 A ty zamiast z Dziećmi wyjedziesz i tak z robitą szybą w aucie🤣 A dla tych o mocnych nerwach jedna wiadomość z mojej codzienności w relacji. Ale musicie szybko czytać, bo za godzine usune, bo może to jednak nie jest prawda🤣🤣 I tak na przyszłość Justynko załatwiajmy swoje sprawy między Sobą, ewentualnie na Policji po co w to mieszać pół Polski?? Rozumiem pandemia nudzi Ci sie, ale ja mam co robić naprawde😘

A post shared by Piotr Żyła (@piotr_zyla_official) on

Skoczek narciarski jak napisał, tak zrobił i postanowił jeszcze opublikować screeny z sms'ami od Justyny, w których to groziła, że zabije jego kochankę (łagodnie mówiąc).

Rafał Szatan zdradził pikantne szczegóły na temat swojego małżeństwa. Prawda wyszła na jaw

Mamy nadzieję, że ten konflikt szybko się zakończy, bowiem pranie publicznie swoich brudów jest słabe, zważając na to, że duet ten ma dzieci, które prawdopodobnie przez takie historie tylko cierpią.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com