Paula Tumala otrzymała swoja popularność po tym, jak miała występ u Donatana i Cleo. Słynna blondyneczka zapamiętała się większości Polakom. Od niedawna gwiazda urodziła dwóch wspaniałych dziewczynek. Teraz oczywiście Tumala cała promienieje ze swojego wielkiego szczęścia, ale niepokoi jej jeden moment. A właśnie jej ciało. Od niedawna celebrytka pokazała jak wygląda jej ciało po porodzie. Zdecydowała się na to, aby pokazać całą "piękność" po swojej ciąży. Widzimy ciało Pauly w ustroju kąpiełowym.

View this post on Instagram

Eloooo 🙋🏼‍♀️ Jak tam zdróweczko moje mordki słodziutkie ? Ja po latach wyszykowałam się jak Beyonce i świece blond kłakami 🤣 a tak poważnie chciałam się pochwalić moim włosami - po porodzie minęło ponad 4 miesiące, a mi się udało w miarę w krótkim czasie zregenerować włosy dzięki miesięcznej kuracji produktami od @greatlengths_poland ❤️ Jak Wam się podobam w rozpuszczonych włosach ? P. S Dawno nie wrzucałam takich zdjęć.. 🥰 Makijaż i włosy moja kochana myszka @jedrzejakiwona 🌷 Biżuteria @bizuteriaberyl Efekt pięknej opalenizny BODY blur od @vitaliberatapoland #makeup #hair #blonde #blondehair #poland #polishgirl #love #polska #instagood #photooftheday #photography #lodz #girl #polskadziewczyna #nature #happy #summer #me #beautiful #photo #followme #m #l4l #friends #smile #instagirl #selfie #weekend #picoftheday

A post shared by PAULA TUMALA OFFICIAL (@paulatumala) on

Wakacyjne plany Agnieszki Woźniak - Starak

Popularne wiadomości teraz

Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

„Cześć serduszka❗️ Długo zastanawiałam się nad tym zdjęciem, czy je wrzucić, tutaj. Jest kontrowersyjne, wiem o tym – ale o to mi właśnie chodziło, aby zwrócić Twoją uwagę. Przede wszystkim na jeden problem wśród kobiet, szczególnie mam ❤️ Jak wiele kobiet po ciąży, wstydzi się własnego ciała ? Ile kobiet zakrywa swoje niedoskonałości pod ubraniem? Jestem jedną z Was! Jako była modelka od zawsze krytykowałam się, za swój wygląd. Dzisiaj to ciało akceptuje, ale nadal się go wstydzę 😔. Mówię szczerze. Zastanawiam się często, czy kiedykolwiek byłam z siebie zadowolona? Ze swojego wyglądu? Ze swojego ciała ?”

Justyna Żyła pokazała jak szybko chudnie przez stres. Tak kończą się małżeńskie porachunki

Ale najwazniejsze dla Pauli jest to, że obok siebie ma kochanego męża i zdrowych dziewczynek.

„Na dzień dzisiejszy, nie jest to dla mnie najważniejsze bo mam cudowną rodzinę, mam zdrowe uśmiechnięte córeczki, kochającego mężczyznę, ale mimo wszystko nadal z tyłu głowy jest pretensja do siebie samej… przecież mogę iść na siłownie, mogę zacząć ćwiczyć, ale po całym dniu i nie przespanej nocy nie mam na to siły i jedyne o czym wieczorem marzę, to o tym, aby położyć się spać 🤯 Ty też tak masz ? Jak jest u Was dziewczyny ? Czy tylko ja tak mam ? Dajcie znać co o tym myślicie ?”

View this post on Instagram

Cześć serduszka❗️ Długo zastanawiałam się nad tym zdjęciem, czy je wrzucić, tutaj. Jest kontrowersyjne, wiem o tym - ale o to mi właśnie chodziło, aby zwrócić Twoją uwagę. Przede wszystkim na jeden problem wśród kobiet, szczególnie mam ❤️ Jak wiele kobiet po ciąży, wstydzi się własnego ciała ? Ile kobiet zakrywa swoje niedoskonałości pod ubraniem? Jestem jedną z Was! Jako była modelka od zawsze krytykowałam się, za swój wygląd. Dzisiaj to ciało akceptuje, ale nadal się go wstydzę 😔. Mówię szczerze. Zastanawiam się często, czy kiedykolwiek byłam z siebie zadowolona? Ze swojego wyglądu? Ze swojego ciała ? Na dzień dzisiejszy, nie jest to dla mnie najważniejsze bo mam cudowną rodzinę, mam zdrowe uśmiechnięte córeczki, kochającego mężczyznę, ale mimo wszystko nadal z tyłu głowy jest pretensja do siebie samej... przecież mogę iść na siłownie, mogę zacząć ćwiczyć, ale po całym dniu i nie przespanej nocy nie mam na to siły i jedyne o czym wieczorem marzę, to o tym, aby położyć się spać 🤯 Ty też tak masz ? Jak jest u Was dziewczyny ? Czy tylko ja tak mam ? Dajcie znać co o tym myślicie ? #mama #ciąża #mojeciało #mybody

A post shared by PAULA TUMALA OFFICIAL (@paulatumala) on

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com