Te gwiazdy w swoim życiu miały jeden, a może nawet więcej rozwodów. Rozwód nie jest czymś przyjemnym, po tym jest podział majątku, wypłata alimentów, a nie daj Boże jeszcze płaczące dzieci. Każdy w tym momencie odczuwał coś niezwykłe strasznego i trudnego w swoim życiu. Ale w końcu zebrali swoje siły i zaczęli nowe życie. Polskie gwiazdy, które przeżyli rozwód i teraz są bardzo szczęśliwe w nowym związku. 

1. Małgorzata Rozenek-Majdan

Mało kto wie o tym, że pierwszym mężem Perfekcyjnej był Łukasz Bukaczewski, z którym Małgosia pobrała się w czasach studiów. Drugim mężem jest znany aktor Jacek Rozenek. Z nim gwiazda ma dwóch synów: Tadeusza i Stanisława. Ale po 10 latach para się rozwiodła. Obecnie Małgorzata Rozenek-Majdan jest żoną polskiego piłkarza Radosława Majdana. Od niedawna para powitała współnego synka Henryka. 

Popularne wiadomości teraz

Zobacz, co się stało z aktorami najsłynniejszego serialu telewizyjnego w Polsce „M jak miłość”

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Karol Strasburger cieszy się ze swojego ojcowstwa: "Laurze pozwalam na budzenie mnie o trzeciej nad ranem"

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

2. Maja Hyży

Polska piosenkarka, półfinalistka trzeciej edycji programu X Factor była żoną polskiego wokalisty Grzegorza Hyży. Urodziła mu dwóch synów bliźniaków: Wiktora i Alexandra. W 2013 roku się rozstali. Teraz Maja jest całkowicie szczęśliwą. Ze swoim nowym partnerem powitała córkę Antoninę. 

Wakacyjne plany Agnieszki Woźniak - Starak

3. Michał Wiśniewski

O, tutaj to rozwodów było aż cztery! Ostatnią partnerką była Dominika Tajner z którą piosenkarz rozstał się w zeszłym roku. Teraz obok siebie ma nową partnerkę Paulinę, która najprawdopodniej urodzi mu dziecko.

4. Katarzyna Skrzynecka

Pierwszym mężem jej był policjant i prezenter telewizyjny Zbigniew Urbański. Teraz jest żoną fitness trenera Marcina Łopuckiego. Pobrali się w czerwcu 2009 roku. Mają córkę.

5. Radosław Majdan

Teraz jego żoną jest piękna Małgorzata Rozenek-Majdan. Natomiast przed tym, jak odzyskać prawdziwe szczeście z nią, miał dwa nie udanych związków małżeńskich: z projektantką Sylwią Majdan i Dodą. 

Monika Chojdak czyli polska sobowtórka Jennifer Lopez

6. Doda

Polska piosenkarka była zaręczona z ieloma mężczyznami. Pierwszym jej mężem był Radosław Majdan. Z nim się rozstała w 2009 roku. Teraz jest żoną producenta filmowego Emila Stępnia. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com