Małgorzata Rozenek-Majdan od niedawna została mamą po raz trzeci. Na świat pojawił się jej współny synek z Radosławem Majdanem -Henryk Majdan. Na pojawienie się tego dziecka para czekała z wielką niecierpliwością. Małżeństwo nie ukrywa tego, że skorzystali się z metody in vitro. Ostatnio pisaliśmy o tym, co Radosław Majdan myśli o chrzcinach swojego syna Henryka. "Na razie nie chcemy i nie będziemy chrzcić naszego synapowiedział Radosław Majdan. Kontynuację możesz przeczytać w naszym artykule. 

Justyna Steczkowska eksponuje swoją figurę w bikini. Fani są zachwyceni ciałem 47-latki

Teraz Małgosia Majdan poważnie nastawiona na to, aby zająć się swoim ciałem. Podczas ciąży przytuła zbyt dużo kilogram. W swoich sieciach społecznościowych pokazała siebie w ustroju treningowym.

Aaaaaa👻 w końcu nadszedł ten dzień 😁🧚‍♀️💪 po kilku.... albo raczej kilkunastu miesiącach 😜 w końcu zaczęłam ćwiczyć 👏👍💪 #sohappy 🧚‍♀️co prawda mój trening przypominał trening emerytki po udarze😂😂😂, ale i tak poczułam każde ćwiczenie -napisała Małgorzata Rozenek-Majdan. 

View this post on Instagram

Aaaaaa👻 w końcu nadszedł ten dzień 😁🧚‍♀️💪 po kilku.... albo raczej kilkunastu miesiącach 😜 w końcu zaczęłam ćwiczyć 👏👍💪 #sohappy 🧚‍♀️co prawda mój trening przypominał trening emerytki po udarze😂😂😂, ale i tak poczułam każde ćwiczenie 🤦‍♀️😂 długa droga przede mną i moją kochaną taktowną @lidiawierzbowska która pamięta moje lepsze czasy (trenujemy razem od lat) Jak zapytałam Lidzię czy jest źle, powiedziała „nie” 🤨😜 z miną, która mówiła dokładnie coś innego 😂😂😂 cóż lepiej będzie widać efekt 💁‍♀️ #alwayslookonthebrightsideoflife 👻 całusy kochani❤️ jednak jak się człowiek porusza to mu od razu lepiej 💪 a sprawca całego zamieszania #henrykwaleczny #dzidziuśmajdana słodko przespał cały trening. On wie jak się w życiu ustawić 😂😂😂 p.s bardzo proszę się nie śmiać z mojego biustu - karmię🤷‍♀️😉😂

Popularne wiadomości teraz

Zobacz, co się stało z aktorami najsłynniejszego serialu telewizyjnego w Polsce „M jak miłość”

Te sławne kobiety są z o wiele młodszymi od nich partnerami. Rekordowa różnica to 32 lata

Karol Strasburger cieszy się ze swojego ojcowstwa: "Laurze pozwalam na budzenie mnie o trzeciej nad ranem"

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Oto nieudane biznesy gwiazd. Miała być fortuna, a wyszła z tego klapa

Także dodała, co robił mały synek w momencie, gdy Małgosia miała trening.

 jednak jak się człowiek porusza to mu od razu lepiej 💪 a sprawca całego zamieszania #henrykwaleczny #dzidziuśmajdana słodko przespał cały trening. On wie jak się w życiu ustawić 😂😂😂 p.s bardzo proszę się nie śmiać z mojego biustu - karmię🤷‍♀️ -dodała Małgosia Rozenek-Majdan. 

Małgosia Rozenek-Majdan postanowiła zająć się swoim ciałem

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com