To naprawdę prawdziwa historia tego, jak brzydki kaczątko zmieniło się w pięknego łabędzia. Ciężko w to uwierzyć, ale taką w dzieciństwie była Maja Sablewska, ta, która dzisiaj jest jedną z najseksownych i stylowych gwiazd polskiego show-biznesu. Widać, że dużo pracy miała nad sobą, aby wyglądać tak, jak wygląda teraz. 

Małgorzata Rozenek-Majdan zaprezentowała swoją figurę po porodzie. Zamierza schudnąć 10 kg

Popularne wiadomości teraz

Plotki o Tomaszu Kammelu się potwierdziły. To koniec jego pracy

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Koniec programu 500 plus. Rząd tłumaczy!

Maja Sablewska jest prezenterką telewizyjną, doradcem modowym i osobowością publiczną. Najbardziej jej znany program nazywa się  Sablewskiej sposób na modę, tam ona pomaga innym kobietom znaleźć swój własny styl i wyglądać zawsze pięknie i seksownie. Sama Maja aktywnie prowadzi swoje sieci społecznościowe, gdzie mamy możliwość zobaczyć mnóstwo zdjęć w niezwykłych obrazach. Nie wstydzi się tego, aby pokazać swoje ciało, pierś i pośladki. Jest szczupła i bardzo zadbaną. Ale tak było nie zawsze. 

W dzieciństwie i nawet w młodości, Sablewska wygląda nie zbyt pięknie. Będąć dzieckiem, miała okropną fryzurę i wielkie zęby. Kiedyś nawet sama przyznała się w tym, że była bardzo brzydką.

Maciej Dowbor prezentuje się w damskich pończochach. Co się z nim stało?

Byłam bardzo brzydka. Jak patrzę na swój wizerunek sprzed lat, to myślę sobie, że jeżeli ja się zmieniłam, to każdy się zmieni. Jeżeli ja przeszłam metamorfozę, to każdy ją przejdzie -mówiła Maja Sablewska. 

Teraz jest wspaniałym przykładem udanej metamorfozy. Motywuje każdego i coraz bardziej zaskakuje swoimi seksownymi zdjęciami. Wielkie brawa!

View this post on Instagram

bb ❤️ LoVe #sablewska #iloveyoursmile

A post shared by SABLEWSKA (@sablewska) on

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com