Maciej Dowbor jest jednym z najbardziej znanych polskich dziennikarzy i prezenterów. Już od 10 lat znajduje się w związku z aktorką Joanną Koroniewską. Małżeństwo razem tworzą przepiękny duet i wychowują dwóch wspaniałych córek. Maciej i Joanna są bardzo aktywne w swoich sieciach społecznościowych. W momencie, kiedy nastąpiła kwarantanna, wymyśliły swój mały projekt, kóry nazywa się  „Domówka u Dowborów". To tak zwane spotkania online z różnymi gwiazdami polskiego show-biznesu. 

Oto nieudane biznesy gwiazd. Miała być fortuna, a wyszła z tego klapa

Popularne wiadomości teraz

Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Ostatnio Maciej Dowbor zaskoczył wszystkich. Na swoim Instagram prezenter opublikował niezwykłe, śmieszne, a nawet seksowne zdjęcie. Dziennikarz pozuje w damskich, białych pończochach. Co w tym wyglądzie zapowiada?

View this post on Instagram

Jakby ktoś miał wątpliwości, to ja już jestem gotowy na dzisiejszą, wyjątkową Domówkę u Dowborów. To zdjęcie z dziś!!!! Takiego lajfa jeszcze nie robiliśmy. Łączymy się od @joannakoroniewska do mnie, przez @piotr.gasowski.official . Konfiguracje personalne tez będą zaskakujące. Obiecujemy dobrą muzykę live z naszym dyrektorem muzycznym, pikantne szczegóły i niespodziankę, ktora rozsadzi system. A my z Gasem tez zaprezentujemy swoje talenty! Ktoś dziś wieczorem będzie miała skołatane nerwy.😜 To jest wakacyjna impreza pandemiczna godna samego środka sezonu urlopowego. Szykujcie drinki i przekąski, bo dziś jeńców nie bierzemy. 😂😂😂😂 niech moc będzie z Wami. Do wieczora. #domówkaudowborów #impreza #party #wszystkiechwytydozwolone

A post shared by Maciej Dowbor (@maciej_dowbor) on

Jakby ktoś miał wątpliwości, to ja już jestem gotowy na dzisiejszą, wyjątkową Domówkę u Dowborów. To zdjęcie z dziś!!!! Takiego lajfa jeszcze nie robiliśmy. Łączymy się od @joannakoroniewska do mnie, przez @piotr.gasowski.official . Konfiguracje personalne tez będą zaskakujące. Obiecujemy dobrą muzykę live z naszym dyrektorem muzycznym, pikantne szczegóły i niespodziankę, ktora rozsadzi system. A my z Gasem tez zaprezentujemy swoje talenty! Ktoś dziś wieczorem będzie miała skołatane nerwy.😜 To jest wakacyjna impreza pandemiczna godna samego środka sezonu urlopowego. Szykujcie drinki i przekąski, bo dziś jeńców nie bierzemy. 😂😂😂😂 niech moc będzie z Wami. Do wieczora -napisał Maciej Dowbor. 

Justyna Steczkowska eksponuje swoją figurę w bikini. Fani są zachwyceni ciałem 47-latki

No cóż ma świetne poczucie humoru. Jak Ci takie zdjęcie polskiego dziennikarza?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com