Projektantka mody Dorota Goldpoint wydała niezwykłą książkę, która nazywa się "Serce nie ma zmarszczek". Książka jest tzw. kontynuacją projektu "The Inner Power", który stworzyła Goldpoint. 27 listopada na premierze książki nie zabrakło głównych ambasadorek, które uczestniczyli w tym projekcie, a właśnie: ambasadorka honorowa Irena Santor, elegancka Joanna Kurowska i Alicja Węgorzewska, Agata Młynarska i Katarzyna Żak, Anna Korcz, Anna Męczyńska, Magdalena Górska, Anna Iberszer i Jolanta Fraszyńska, Grażyna Szapołowska, Katarzyna Grochol i Sylwia Wysocka.

Antonio Banderas pokazał swoją 23-letnią córkę

Książka Serce nie ma zmarszczek

Polska aktorka Anna Korcz udostępniła w swoim Instagram zdjęcie z wydarzenia, podpisując:

"Serce nie ma zmarszczek- to tytul ksiazki Doroty Goldpoint! Na zdjeciu maja Panstwo wszystkie Ambasadorki akcji Dorotki The Inner Power! Sila kobiet 50+!!! Sila na pewno jest Kobieta!!!!!"

Popularne wiadomości teraz

Czyścimy lustro mydłem do prania bez wody. Ta metoda była stosowana przez nasze babcie

Kobieta nakarmiła uliczną kotkę, a następnie przygarnęła jej kocięta

Horoskop miłosny: Jak zdobyć serce mężczyzny, znając jego znak zodiaku

Pierwsze takie sześcioraczki w Polsce: jak teraz żyją i wyglądają te wyjątkowe dzieci

Zdjęcie Anny Korcz na Instagram

Projektantka Dorota Goldpoint szczególnie powiedziała jaki był cel tego projektu:

" Projekt, który jest moim osobistym chodem, który składam dojrzałości, dojrzałej kobiecości. Projekt ma za zadanie jakby zaistnieć dojrzałej kobiecości w społeczeństwie. Chciałabym, aby kobiety poczuły się silne, dobrze, komfortowo. I, mimo że ta moda do młodości cały czas króluje w Internecie, to chiałabym, aby dojrzałe kobiety dostrzegli w sobie wspaniałą energię, piękno i tez pewnego rodzaju integracji, wszystkiego, co zdobyli przez całe życie" - mówi Dorota.

Ewelina Lisowska zmieniła fryzurę – jest nie do poznania!

Polska dziennikarka Agata Młynarska też skomentowała daną pracę, w której uczestniczyła:


"Ten projekt pokazuje, jak ważna jest siła wewnętrzna. I myślę, że każda z nas ma swoją wewnętrzną siłę, swoją moc, ale nie jest tak łatwo czasami do niej się dokopać".

Wczesniej pisaliśmy o tym, jak Julia Wieniawa pokazała swoją matkę. Julia Wieniawa od kilku lat jest popularną młodą gwiazdą show-biznesu. Jest utalentowaną i bardzo pracowitą. Oczywiście swój sukces zawdzięcza mamie, która jest jej menedżerką. Ostatnio wzięli wspólny udział w sesji zdjęciowej dla magazynu "Viva". Czytaj tu.