Magda Narożna razem ze swoim byłym mężem Dawidem kiedyś tworzyli świętną parę. Mieli współny zespół, który się nazywa "Piękni i Młodzi". Natomiast w zeszłym roku Magda ogłosiła to, że one się rozstają z Dawidem. Później Dawid został całkowiecie wycofany z zespołu.

Od niedawna dowiedzialiśmy się, że Dawid Narożny zostanie ojcem po raz drugi. Jego nowa partnerka Asia jest w ciąży. Na świat urodzi się chłopczyk. Magda Narożna też ma obok siebie nową miłość, romantycznymi zdjęciami ciągle dzieli się w swoich sieciach społecznościowych. 

Popularne wiadomości teraz

"Pewnego razu mężczyzna zasugerował, aby jego żona zamieszkała osobno. Był szczęśliwy, że może zacząć żyć sam, ale coś nie poszło tak, jak planował"

„Przez długi czas miałam żal do mojej byłej przyjaciółki, dopóki nie zobaczyłam jej zdjęć i wtedy wszystko stało się dla mnie jasne"

„W wieku pięćdziesięciu lat zdecydowałam się odejść od męża, ale spotkałam się z niezrozumieniem ze strony rodziny i przyjaciół: o co tyle hałasu”

„Były mąż miał nową kochankę, a ona natychmiast postawiła mu ultimatum: nie rozumiem, dlaczego muszę zrezygnować z jego nazwiska”

Radosław Majdan otworzył swój biznes. Będzie produkować coś niezwykłego

Reakcja Magdy Narożnej na wiadomość o uzupełnienie w rodzinie Dawida Narożnego. 

Od niedawna Magda Narożna w rozmowie z reporterką z Jastrzabpost zdradziła, jakie obecnie ma stosunki z byłym mężem?

Utrzymujemy kontakty tylko związane z dzieckiem. Myślę, że na moim miejscu każda kobieta jedynie takie kontakty by utrzymywała. Miałam okazję poznać jego nową partnerkę, nie chciałabym jakichkolwiek emocji wyrażać, bo nie jest to dla mnie przyjemny temat -powiedziała.

Jak zareagowała na wiadomość o tym, że Dawid zostanie ojcem po raz drugi?

Ja mu tylko mogę pogratulować. Dziecku nie można źle życzyć. Wszystkie dobrego dla nich.

Jak teraz wyglądają synowie Anny Przybylskiej? Jeden z nich jest bardzo podobny do matki

Tak samo dodała, co się dzieje teraz w zespołe po tym, jak Dawid Narożny pozostawił zespół?

Jeżeli chodzi o teraźniejszy stan, to jest po prostu lepiej. Staraliśmy się w jakiś sposób zostać przy tej formule, jaką stworzyliśmy. Ale żeby coś tworzyło jedność, to muszą wszyscy tego chcieć. A jeżeli ktoś tego nie chce, to jest tylko i wyłącznie decyzja tej osoby. Tak więc ja jestem mega zachwycona ze współpracy z chłopakami. Jest radość, są rozmowy w samochodzie i powróciło to, co było kiedyś. To jest najważniejsze.

Zobacz filmik:

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com