Ashely Graham - amerykańska modelka, znana najbardziej jak model "plus-size". Teraz jest na ósmym miesiącu ciąży. Gwiazda stara się aktywnie uprawiać sport, aby nie utracić formę. Jej ulubionym rodzajem sportu jest yoga. Zajęcia pozwalają jej odstresować i srelaksować, a także odnowić swoje ciało. Siłownia też jest obecna w jej życiu, nie zależnie od tego, że kobieta jest w ciąży.

Finał 10. edycji „The Voice of Poland” za nami – poznajmy zwycięzcę!

Ostatnio Ashley opublikowała odważne zdjęcie w swoim Instastories, na którym wygląda całkiem nago. Wiadomo, że właśnie tak obchodziła Święto Dziękczynienia, które jest jednym z najważniejszych świąt w USA. Plus do tego, podzieliła się kadrem, co ona wtedy miała w talerzu, ale jasna rzecz, że nikogo to nie zainteresowało.

Ashley Graham podzieliła się otwartym zdjęciem w Instastories

Ashely Graham nie boje się w sieciach społecznościowych pokazywać zbyt otwarte foto. Możliwe, że dla większości kobiet z nadwagą jest to świetny przykład jak się nie bać i polubić swoje ciało, jakim ono jest w rzeczywistości.

Ashley Graham amerykańska modelka plus-size

Popularne wiadomości teraz

"Skąd masz takie drogie ubrania, mój kochanek mi je dał": krzyknął mężczyzna, gdy znalazł ubrania, które ukrywała jego żona

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

Nawyki, które niszczą włosy – czas o nich zapomnieć

Przypominamy, że wcześniej pisaliśmy o ty, jak Edyta Górniak pokazuje się z międzynarodową gwiazdą. Edyta Górniakprzyzwyczaiła nas do kontrowersji, które uwielbia. Piosenkarka także bez krzty zażenowania opowiada o swoim życiu prywatnym także w jej obecnym programie „My Way”, który teoretycznie opowiada o nauce jazdy. Wokalistka przebywa właśnie w swoim drugim domu, czyli w Los Angeles, a tam spotkałamiędzynarodową gwiazdę. Wiecej o tym, czytaj tu.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com