Ashely Graham - amerykańska modelka, znana najbardziej jak model "plus-size". Teraz jest na ósmym miesiącu ciąży. Gwiazda stara się aktywnie uprawiać sport, aby nie utracić formę. Jej ulubionym rodzajem sportu jest yoga. Zajęcia pozwalają jej odstresować i srelaksować, a także odnowić swoje ciało. Siłownia też jest obecna w jej życiu, nie zależnie od tego, że kobieta jest w ciąży.

Finał 10. edycji „The Voice of Poland” za nami – poznajmy zwycięzcę!

Ostatnio Ashley opublikowała odważne zdjęcie w swoim Instastories, na którym wygląda całkiem nago. Wiadomo, że właśnie tak obchodziła Święto Dziękczynienia, które jest jednym z najważniejszych świąt w USA. Plus do tego, podzieliła się kadrem, co ona wtedy miała w talerzu, ale jasna rzecz, że nikogo to nie zainteresowało.

Ashley Graham podzieliła się otwartym zdjęciem w Instastories

Ashely Graham nie boje się w sieciach społecznościowych pokazywać zbyt otwarte foto. Możliwe, że dla większości kobiet z nadwagą jest to świetny przykład jak się nie bać i polubić swoje ciało, jakim ono jest w rzeczywistości.

Ashley Graham amerykańska modelka plus-size

Popularne wiadomości teraz

Zdzieranie kuponów i bieda. Wyznania Rusin o trudnych czasach po rozwodzie z Lisem

Marcin Hakiel przekracza granice. Zdradza intymne szczegóły małżeństwa z Cichopek. Czego żałuje

Justyna Kowalczyk z synem w górach. Syn sportsmenki ma wielki talent . "Życie poza schematami"

Emocjonalne pożegnanie. Justyna Kowalczyk z łzami w oczach żegna Kacpra Tekiegłego na cmentarzu

Nawyki, które niszczą włosy – czas o nich zapomnieć

Przypominamy, że wcześniej pisaliśmy o ty, jak Edyta Górniak pokazuje się z międzynarodową gwiazdą. Edyta Górniakprzyzwyczaiła nas do kontrowersji, które uwielbia. Piosenkarka także bez krzty zażenowania opowiada o swoim życiu prywatnym także w jej obecnym programie „My Way”, który teoretycznie opowiada o nauce jazdy. Wokalistka przebywa właśnie w swoim drugim domu, czyli w Los Angeles, a tam spotkałamiędzynarodową gwiazdę. Wiecej o tym, czytaj tu.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com