Dawid Narożny ma teraz całkowicie inny etap w życiu. Znajduje się w związku z nową partnerką Joanną, która niezadługo narodzi mu dziecko. Natomiast wcześniej było nie zbyt tak słodko. Dawid Narożny został całkowicie wycofany z zespolu "Piękni i Młodzi". Musiał opuścić grupę w wyniku wielkiego skandalu z byłą żoną Magdą Narożną. 

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała małego Henryczka w niezwykłym ubraniu. Na kochanym dziecku nie oszczędza!

Popularne wiadomości teraz

"Mój syn przyszedł z dziewczyną. Wtedy po raz pierwszy zobaczyłam moją synową. Nie rozumiałam, jak można zakochać się w kimś takim"

"Mieszkał z kobietą i trójką jej dzieci. Nasza córka miała dwa lata. Patrząc na moją córkę, zapomniałem o wszystkich swoich problemach"

"Kiedy mój syn przyprowadził Annę do domu i ogłosił, że się kochają, wiedziałem, że nie są parą": mój syn zasługuje na coś lepszego

"Wyjechałem do pracy za granicę i wróciłem do domu, gdzie przywitali mnie tata i mama. Ostatnim razem, gdy wróciłem, spotkała mnie tylko mama"

Jakiś czas temu Narożny poinformował, że niezadlugo zostanie ojcem po raz drugi (ma już córkę Gabrysię z Magdą Narożną). Jego nowa partnerka Joanna jest w ciąży. Ostatnio gwiazdor zamieścił kolejne zdjęcie ze swoją ukochaną. Była to przepiękna sesja zdjęciowa, na którym widzimy, jak Narożny miło tuli swoją partnerkę. Poza tym piosenkarz podzielił się tym, co zamierza zrobić razem ze swoją miłością. Między innymi chce współnie zaśpiewać jakąś piosenkę. 

Dawid & Asia - Duet Idealny!! Może kiedyś namówię Ją na zaśpiewanie ze Mną jakieś piosenki😍😍 Chcielibyście usłyszeć jak Asia śpiewa?🤩🤩😁😁 P.S. Dzis zrobiliśmy prawie 400 zdjęć więc nie wykluczone że w najbliższych dniach zalejemy Internety zdjęciami z tej pięknej i urokliwej Lokalizacji!! -napisał Dawid Narożny.

Jak wygląda największy kot domowy na świecie? Prawie jak kucyk!

Pod postem widzimy sporo komentarzy od internautów:

Asia wyglada przepięknie ! Ciąża jej służy 😍 Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego ☺️

O jaki śliczny duży brzuszek,pięknie Asia wygląda w ciąży

Asia wyglada cudownie ! Jestem pod ogromnym wrażeniem ! Pozdrawiam

Natomiast nie wszytkim taki pomysł się spodobał.

Może lepiej nie rób więcej duetów ze swoją kobietą 🤷 już na jednym źle wyszles 😋 pozdrawiam -napisała jedna z internautek. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com