To moment, w którym kariera Margaret rozkwita- gwiazda wydała właśnie nową płytę, a także miała zaszczyt zasiąść w jury tegoroczneuj edycji programu "The voice of Poland", a producenci byli z niej na tyle zadowoleni, że chcą zobaczyć Margaret w kolejnej edycji.

Emma Stone zaręczona! Gwiazda chwali się pierścionkiem!

Wydawać by się mogło, że wszystko jest idealnie- wygląda jesnak na to, że gwiazda wcale nie jest z tym szczęśliwa. Ostatnio rozwiązała kontrakt z wytwórnią Warner Music, który zapewniłby jej międzynarodową sławę. Opowiedziała o tym w wywiadzie dla Open.fm:

Fot. @margaret_official

Popularne wiadomości teraz

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

"Skończyłam ten kontrakt, bo chciałam robić inne rzeczy. Z jednej strony byłam przerażona, bo kto o zdrowych zmysłach rozwiązuje międzynarodowy kontrakt z Warnerem. Raczej się tego nie robi, a ja świadomie to zrobiłam i nie dlatego, że ktoś nie chciał ze mną współpracować, tylko ja chciałam to robić inaczej" - powiedziała piosenkarka.

Poznaj młodzieżowe słowo roku 2019!

To jednak nie koniec odważnych decyzji Margaret. Gwiazda ogłosiła przerwę od show-biznesu i mediów społecznościowych. Na razie bezterminową.

Fot. @margaret_official

"Niestety ostatni rok okazał się bardziej kosztowny dla mojego zdrowia niż sama dopuszczałam to w swojej głowie. Zewnętrzny głos rozsądku wydał mi jednak jednoznaczne polecenie - kategoryczna i natychmiastowa przerwa od spraw zawodowych. W związku z tym nie mam wyboru i wyciszam się na jakiś czas, także tu w internecie" - oświadczyła.

Jak wyobrażacie sobie powrót Margaret?

Zobacz więcej na kolezanka.com