Magda Gessler jest powszechnie znaną polską restauratorką i osobą telewizyjną. Jak i sporo innych polskich gwiazd, celebrytka ma Instagram, gdzie ją obserwują ponad 870 tys. osób. Tam ona dzieli się swoim różnorodnym życiem i pokazuję wszystkiego co się da. Tak, na przykład ostatnio podzieliła się ze swoimi fanami selfie, które w żaden sposób nie podpisała. Natomiast, to zamiast niej zrobiła jej córka Lara Gessler.

Kasia Tusk zachwyca nie tylko ubiorem

Magda Gessler w Instagram

"Wyglądasz, jak skupiony kot" - napisała dziewczyna.

Możemy sobie wyobraić, jak Magda w ten moment się zdziwiła. I na pewno nie oczekiwała takiego od własnego dziecka. Nie zabrakło tak samo komentarzy ludzi, które dobrze zrozumieli humor Lary Gessler. 

Popularne wiadomości teraz

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Magda Gessler

"Zawsze potrafisz rozbawić, Hahaha"

Czy ten komentarz był śmieszny dla was?

Najmodniejsze kolory na zimę 2019/2020

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Ewa Chodakowska przygotowała niespodzianki. Znana polska fitness trenerka Ewa Chodakowska podzieliła się informacją o tym, że przed świętami czuje się bardzo zmęczoną. Ale to nie przeszkadza jej przygotowywać noworoczne niespodzianki. Patrząc na polskich gwiazd, często sobie myślimy, że one mają w życiu lus i nic nie robią, że sława i pieniądz pada do nich z nieba. Natomiast, pracują celebryci wiele więcej niż zwykły człowiek, który nie jest związany z show-biznesem. O tym więcej czytaj tu.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com