Polska aktorka Anna Mucha jest jedną z najbardziej seksownych i utalentowanych gwiazd w polskim show-biznesie. Poza tym, że dobrze radzi sobie w swojej karierze, dodatkowo jest dobrą mamą, wychowuje dwóch wspaniałych dzieciaków: Stefanię i Teodora. Od niedawna Anna Mucha miała śmieszną historię, którą aktorka postanowiła podzielić się z fanami. 

Ujawniono jedną z największych tajemnic rodziny Lewandowskich. Ania skutecznie ją ukrywała

Popularne wiadomości teraz

„Mojemu mężowi nie spodobał się mój pomysł zmiany i patrzy na młode dziewczyny: gdzie jest sprawiedliwość”

„Mój mąż i ja żyliśmy w raczej niekomfortowych warunkach: my też tak żyliśmy, czy jesteście w jakiś sposób lepsi od nas”

„Przez długi czas miałam żal do mojej byłej przyjaciółki, dopóki nie zobaczyłam jej zdjęć i wtedy wszystko stało się dla mnie jasne"

„Moja żona postanowiła mnie zdradzić, myśląc, że się o tym nie dowiem, ale było dokładnie odwrotnie: nie chciałam, żeby tak się stało”

Celebrytka brała wieczorną kąpiel, aż nagle zauważyła, że ubyła spora iłość jej ulubionego kosmetyku do pielęgnacji ciała. W tym momecnie Mucha odrazu zrozumiała, że to sprawka jej dzieci. 

Ten moment, kiedy odkrywasz, że twoje dzieci podczas twojej nieobecności albo gdy nie widzisz tego, używają twojego scruba do ciała i robią z niego eliksiry i zostało tyle. Co, obudzić ich? Będzie bite? -powiedziała Anna Mucha na swoim Insta Story. 

Anna Mucha

Ujawniono powód rozwodu Doroty Szelągowskiej. Projektantka wnętrz nie jest bez winy

Za jakiś czas Anna Mucha nie mogła powstrzymać śmiechu. Dzieci wzięli scrub po to, że był bardzo smaczny. 

Michał Żebrowski całkowicie zmienił swój wygląd. Michał Żebrowski jest jednym z najbardziej znanych polskich aktorów. Zagrał w takich filmach, jak Ogniem i mieczem (1999), Pan Tadeusz (1999), Wiedźmin (2001), Stara baśń. Kiedy słońce było bogiem (2003), Pręgi (2004) i Kto nigdy nie żył... Ma żone o 10 lat młodszą, Aleksandrę Żebrowską. Od niedawna para powitała trzeciego synka. Małżeństwo dało mu niezwykle imię Feliks. Czytaj o tym tutaj

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com