W ostatnich latach coroczną tradycją było organizowanie przez polskie miasta wielkich imprez sylwestrowych z samą śmietanką polskiej sceny muzycznej. To tego dnia padały jedne z największych kwót, które artyści zgarniali za występ. Jak będzie to wyglądało w tym roku?

Zdradzamy ile gwiazdy zarobią na sylwestrowych koncertach

Jak wiadomo epidemia nowego wirusa, którego do końca nie znamy i nie wiemy jak leczyć sprawiła, że rok 2020 przejdzie do historii, jednak zdecydowanie tej z kategorii niechlubnej. W tym roku odwołano między innymi Eurowizję, EURO 2020 czy Igrzyska Olimpijskie. Mamy także za sobą olbrzymi lockdown, a tegoroczne wesela albo odbyły się w ograniczonym składzie, albo zostały przeniesione, albo zupełnie odwołane. Uczniowie mają za sobą nauczanie zdalne, a wiele firm upadło przez ograniczenie życia społecznego. Niestety, ta trudna sytuacja epidemiologiczna nie minęła, a jeszcze bardziej się zaostrzyła. W ostatnich dniach państwa notują rekordowe liczby zakażeń, na oddziałach brakuje personelu medycznego, przekładane są zabiegi planowe, znów wchodzimy w sytuację częściowej izolacji.

Niestety, wszystko wygląda na to, że także następny rok nie będzie "normalny", a znakiem na to jest to, jak będzie wyglądał tegoroczny sylwester, bowiem miasto Warszawa zdecydowało już, że nie zorganizuje w tym roku koncertu sylwestrowego.

Dramat w serialu „M jak miłość”. To może być koniec pewnej epoki

Popularne wiadomości teraz

„Mój mąż zostawił mnie w chwili, gdy dostałam mieszkanie po babci: ta reakcja dała mi do myślenia”

„Przez długi czas miałam żal do mojej byłej przyjaciółki, dopóki nie zobaczyłam jej zdjęć i wtedy wszystko stało się dla mnie jasne"

„Moja żona postanowiła mnie zdradzić, myśląc, że się o tym nie dowiem, ale było dokładnie odwrotnie: nie chciałam, żeby tak się stało”

„Były mąż miał nową kochankę, a ona natychmiast postawiła mu ultimatum: nie rozumiem, dlaczego muszę zrezygnować z jego nazwiska”

Miasto Warszawa nie zorganizuje koncertu sylwestrowego

Czy zatem w ostatnią noc roku 2020 będziemy siedzieli pod kocem oglądając filmy z kubkiem herbaty zamiast szampana? Nie wykluczone, że zamiast wielkiego koncertu na powietrzu, stacja TVN, która zawsze organizowała swojego sylwestra właśnie w Warszawie wymyśli na te okazję coś innego. Poki co jednak nie ma co poszukiwać sylwestrowej kreacji. Zamiast tego proponujemy zaopatrzyć się w wygodny dres. Przynajmniej na tę chwilę.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com