W ostatnich czasach Daniel Martyniuk coraz bardziej znajduje się na językach mediów. 31-latek miał problemy z prawem, nie trzymał się zasad kwarantanny oraz źle zachowywał się w swoich social mediach. Jeszcze więcej o nim zaczęto mówić w tym momencie, gdy oficjalnie rozwiódł się z żoną Eweliną. Po tym młody Martyniuk nie odmawiał sobie w tym, aby publicznie obrażać matkę swojego dziecka. Ostanio pisaliśmy o tym, jak Daniel Martyniuk mówi o córce i prosi o wybaczenie Ewelinę. W rozmowie z Super Express przyznaje się, że nie miał racji. O tym szczegółowo możesz przeczytać tutaj.

Natalia Samojlik w ciągu tygodnia straciła dwie bliskie osoby

Danuta Martyniuk nie przyjmuje nową dziewczyną swojego syna

Obecnie Daniel Martyniuk ma obok siebie nową dziewczynę Faustynę. Nie jest tajemnicą to, że Daniel jakiś czas temu z nią już się spotykał. Może z tą panią w końcu odzyska szczęście.  Co na to Danuta Martyniuk? Czy zgadza się z wyborem syna? 

Po ostatnich wydarzeniach Danuta Martyniuk całkiem nie chce słychać o nowej dziewczyny swojego syna. Kobieta była tak zmęczona tym, co ostatnio działo się w rodzinie, że podjęła ważną dla siebie decyzję. Ona więcej nie będzie wtrącać się w prywatne życie syna. 

Popularne wiadomości teraz

"Albo przeniesiemy moją matkę do nas, albo wniesiemy pozew o rozwód": takie ultimatum postawił mi mąż po narodzinach mojego dziecka

"Mieszkał z kobietą i trójką jej dzieci. Nasza córka miała dwa lata. Patrząc na moją córkę, zapomniałem o wszystkich swoich problemach"

"Kiedy mój syn przyprowadził Annę do domu i ogłosił, że się kochają, wiedziałem, że nie są parą": mój syn zasługuje na coś lepszego

"Wyjechałem do pracy za granicę i wróciłem do domu, gdzie przywitali mnie tata i mama. Ostatnim razem, gdy wróciłem, spotkała mnie tylko mama"

Joanna Przetakiewicz polską Jennifer Lopez? Jej ciało zachwyca mimo upływu lat

View this post on Instagram

#jurata #amber Zaślubiny z morzem 😉

A post shared by Daniel Martyniuk (@daniel.martyniuk.89) on

Danuta Martyniuk

"Kilka tygodni temu grzmiała na naszych łamach, żeby wybił sobie dziewczyny z głowy, bo nic dobrego z tego nie wychodzi. Teraz już nie zamierza wtrącać się w jego miłosne wybory, nawet jeśli ich nie akceptuje" - podaje tygodnik "Twój Imperium".

Danuta Martyniuk pragnie tylko jednego, ona chce, aby w jej rodzinie nastąpił spokój. Rozwód jej syna Daniela miał bardzo negatywny wpływ na jej zdrowie.

Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com