W ostatnich czasach Daniel Martyniuk coraz bardziej znajduje się na językach mediów. 31-latek miał problemy z prawem, nie trzymał się zasad kwarantanny oraz źle zachowywał się w swoich social mediach. Jeszcze więcej o nim zaczęto mówić w tym momencie, gdy oficjalnie rozwiódł się z żoną Eweliną. Po tym młody Martyniuk nie odmawiał sobie w tym, aby publicznie obrażać matkę swojego dziecka. Ostanio pisaliśmy o tym, jak Daniel Martyniuk mówi o córce i prosi o wybaczenie Ewelinę. W rozmowie z Super Express przyznaje się, że nie miał racji. O tym szczegółowo możesz przeczytać tutaj.

Natalia Samojlik w ciągu tygodnia straciła dwie bliskie osoby

Danuta Martyniuk nie przyjmuje nową dziewczyną swojego syna

Obecnie Daniel Martyniuk ma obok siebie nową dziewczynę Faustynę. Nie jest tajemnicą to, że Daniel jakiś czas temu z nią już się spotykał. Może z tą panią w końcu odzyska szczęście.  Co na to Danuta Martyniuk? Czy zgadza się z wyborem syna? 

Po ostatnich wydarzeniach Danuta Martyniuk całkiem nie chce słychać o nowej dziewczyny swojego syna. Kobieta była tak zmęczona tym, co ostatnio działo się w rodzinie, że podjęła ważną dla siebie decyzję. Ona więcej nie będzie wtrącać się w prywatne życie syna. 

Popularne wiadomości teraz

Marcin Hakiel przekracza granice. Zdradza intymne szczegóły małżeństwa z Cichopek. Czego żałuje

Kontrowersje wokół ucieczki córki Adama Małysza. Jakie są najnowsze wieści o Karolinie

Emocjonalne pożegnanie. Justyna Kowalczyk z łzami w oczach żegna Kacpra Tekiegłego na cmentarzu

Hanna Lis napisała bardzo niespodziewane słowa o Kindze Rusin. Uchyliła rąbka tajemnicy

Joanna Przetakiewicz polską Jennifer Lopez? Jej ciało zachwyca mimo upływu lat

View this post on Instagram

#jurata #amber Zaślubiny z morzem 😉

A post shared by Daniel Martyniuk (@daniel.martyniuk.89) on

Danuta Martyniuk

"Kilka tygodni temu grzmiała na naszych łamach, żeby wybił sobie dziewczyny z głowy, bo nic dobrego z tego nie wychodzi. Teraz już nie zamierza wtrącać się w jego miłosne wybory, nawet jeśli ich nie akceptuje" - podaje tygodnik "Twój Imperium".

Danuta Martyniuk pragnie tylko jednego, ona chce, aby w jej rodzinie nastąpił spokój. Rozwód jej syna Daniela miał bardzo negatywny wpływ na jej zdrowie.

Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com